Neler Yeni

LoL' e başladım nasıl öğrenirim?

Palo DAYI

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Lolü bırak hayatı bırakma. Bırakabilirsin.org
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta hiç rekabetçi oyun oynamamak lazım galiba
aynn oyle bırkac ssat kafa dagıtmak ıcın gırıyorum aksıne kafam ıyıce s......lıyor

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
679
İsim
ibrahim can
akıllı bir insansan oynama aşırı boş zaman kaybı

Hocam herkes oynuyor bende çok merak ediyorum ne var bu oyunda diye
Şuan başlamak için çok geç, eski kaliteli kitle kalmadı. Tencent Games Riot'u satın aldıktan sonra doğru düzgün etkinliklerde gelmedi (önceden her hafta farklı bir etkinlik geliyordu şimdi anca yılda 1-2 kere aynı etkinlik geliyor). Anca Pubg Mobile gibi battlepass sistemi getirebildiler oyuna. Karakter açmak için önceden her oyun sonrası size oyun içi para veriyordu, şimdi yalnızca level atladıkça rastgele miktarda veriyor (genelde çok düşük bir miktar). Karakter açmak bile aşırı saçma bir sisteme döndü. Ayrıca hilelere bilerek göz yumup sonrasında Vanguard'ı LoL'e de getirmeliyiz diyen Çin devletiyle sıkı fıkı geçinen Tencent Games'in çekirdek seviyesinde çalışan bir hile koruma sistemiyle ne kadar çok kişisel veriyi Çin'e sattığı belirsiz.

Sadece üstün körü birkaç şeyi anlattım, bunun veri tabanı sızdırılması vs. bir sürü olayı var. Oyun zaten aşırı dengesiz, saçma sapan buildler ile herkes tek atmaya başladı.

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Ad
Şuan başlamak için çok geç, eski kaliteli kitle kalmadı. Tencent Games Riot'u satın aldıktan sonra doğru düzgün etkinliklerde gelmedi (önceden her hafta farklı bir etkinlik geliyordu şimdi anca yılda 1-2 kere aynı etkinlik geliyor). Anca Pubg Mobile gibi battlepass sistemi getirebildiler oyuna. Karakter açmak için önceden her oyun sonrası size oyun içi para veriyordu, şimdi yalnızca level atladıkça rastgele miktarda veriyor (genelde çok düşük bir miktar). Karakter açmak bile aşırı saçma bir sisteme döndü. Ayrıca hilelere bilerek göz yumup sonrasında Vanguard'ı LoL'e de getirmeliyiz diyen Çin devletiyle sıkı fıkı geçinen Tencent Games'in çekirdek seviyesinde çalışan bir hile koruma sistemiyle ne kadar çok kişisel veriyi Çin'e sattığı belirsiz.

Sadece üstün körü birkaç şeyi anlattım, bunun veri tabanı sızdırılması vs. bir sürü olayı var. Oyun zaten aşırı dengesiz, saçma sapan buildler ile herkes tek atmaya başladı.
Aynen abi, Vanguard'dan önce telefon doğrulaması eklersin yani di mi? Geçici de olsa eklersin bir şeyler.

he tabi tel doğrulaması da o kadar şey değil yani telefon numaranı veriyon sonuçta da neyse işte

Aynen abi, Vanguard'dan önce telefon doğrulaması eklersin yani di mi? Geçici de olsa eklersin bir şeyler.

he tabi tel doğrulaması da o kadar şey değil yani telefon numaranı veriyon sonuçta da neyse işte
Birde çok övdükleri sistemleri Linux kullanıcılarını Windows 10 olarak algıladı ve anlık sadece 800 Linux oyuncusu olduğu için Linux desteği getirmeyi düşünmüyoruz diye geçiştirmeleri var. MacOS'a gelince ise Apple'a bulaşmak istemedikleri için Mac kullanıcıları hile kullanamazmış gibi hiçbir değişiklik olmadan devam etmelerine izin verildi. Küçük bir linux sunucusunda bile 800'den fazla LoL oyuncusu bulunabilir normalde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,737
Üyeler
152,731
Son üye
Merhaba6322
Top Bottom