Neler Yeni

LoL e başlıyorum nasıl bir oyun olduğu hakkında fikrim yok

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Gorkem Yavuz
Sizce bu zamanda oyuna başlanır mı? Ara sıra videolarını görüyordum bu aralar çok karşıma çıkınca oynayasım geldi. Bağımlı ettiği doğrumu
Uzak dur. Akıl sağlığını yerinden oynattırırsın. Aman dim iptal et seri normal kal, bilincini kaybetme.

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
Talha Açıkgöz
Başlarsan kendine ihanet etmiş olursun dünyanın en boş oyunu sakın yapma düşmanım olursun d:

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Furkan Harmancı
Tünelin ucu bomb.k bir yere çıkıyor.

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
İbrahim
Başlarsan kendine ihanet etmiş olursun dünyanın en boş oyunu sakın yapma düşmanım olursun d:
Oyunda sürekli aynı şey yapılıyormuş o tarz oyunları sevmiyorum zaten ben farklı anlamıştım oyunu

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
574
İsim
Semih Aydın
Asosyal bir ruh hastası değilsen keyifli bir oyun.
Strateji + Taktiklerle oynarsın.

İlk başlangıç oyunu + şampiyonları öğrenme kısmı sıkıcı gelecektir ama sonrasında keyif alırsın.

Karşı ormancı senin oraya yatak döşek bile atsa sadece farm keserek de gelişebiliyorsun

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Sizce bu zamanda oyuna başlanır mı? Ara sıra videolarını görüyordum bu aralar çok karşıma çıkınca oynayasım geldi. Bağımlı ettiği doğrumu
Seninki gibi bir düşünceyle başladım 3 yil oldu ekip olmayınca eglenmiyorsun cidden baslayacaksanda ilk önce tüm karakterleri dene yetenekleri öğren ezberliyemiyorum dersen oynadıkça öğrenirsin zaten kendine en uygun koridoru seç o koridordaki karakterleri dene en azindan bir mainin olur devamı tecrübeye bağlı bağımlılık olayı kısmen öyle başka oynadığın sürekli oynadığın oyun yoksa bağımlılık yapabilir bende yapmadı alternatif oyunlarım var

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
Herkes için bağımlılik yapacak bir oyun değil bende sıkıntıdan oynuyorum ama tek başına sarmaz bi süre sonra. İndir ve oyna, dene en azindan ama başlamanı tavsiye etmem.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,060
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Geçmiş olsun

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,107
İsim
Batuhan
Lol Bataklıktır .

League Of Legends Lol GIF - League Of Legends Lol Meme GIFs

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Akın Serhan Toğrul
Bende kesin çözümü var bağımlılık için LoL yerine EFT alıyorsun en azından acı çekmekten zevk alıyorsun hatta belki Mazoşist olup keyif alırsın kim bilir :blobdance:

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ömer taha
geçmişini tamamen geride bırakıp, geleceğinden vazgeçtiysen, artık başlayabilirsin kardeşim. Anacı olmaya hazır ol

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
Eray
evet baya bağımlı ediyor ben bıraktım ama sinirlendiğim için felan değil gerçekten 1 hafta pc ye girme canın lol oynamak istiyor çok değişik bir bağımlılığı var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,702
Üyeler
142,795
Son üye
yasinxd
Top Bottom