Neler Yeni

Yardım LoL hesabımın E posta adresi çalındı, ne yapabilirim?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,903
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Hesabın E posta adresini çalmışlar. Hesaba erişimim var ama siteden e posta onayı istiyor girerken o yüzden giremiyorum. İstemciden oyunu açabiliyorum. Ne yapabilirim? Hesabı ben ortaokuldayken falan açmıştım o yüzden doğum tarihini falan hatırlamıyorum

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,230
İsim
ismail
Soğuk su + riot'a ticket atarak cevap beklemelisin.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,903
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,098
İsim
Kürşat
Riota hesabın senin olduğunu inandırırsan yardım ediyolar

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Arda Yıldırım
Hesabın E posta adresini çalmışlar. Hesaba erişimim var ama siteden e posta onayı istiyor girerken o yüzden giremiyorum. İstemciden oyunu açabiliyorum. Ne yapabilirim? Hesabı ben ortaokuldayken falan açmıştım o yüzden doğum tarihini falan hatırlamıyorum
Hesap kurtarma seçeneklerinden halledebilirsin diye düşünüyorum. Hesabın en eski e postasını soruyor ve ona mail gönderiyordu. Oraları bir kurcala derim.

kroix11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
yasin şahin
riota ticket aç ilk mailini yaz işte rp ile aldığın skin varsa ilk onu yaz hangi tarihte açtığını yaz açtığın konumu falan il/ilce o tarz zaten belirli bi puanın üstüne geçerse ticketin direk geri alıyon hesabi

Top Bottom