Neler Yeni

LoL'e yeni başlayan birisi nasıl gelişmeli

burak0756

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
burak biçer
Merhaba 3-4 gün önce açtığım konuda LoL oynamamı önerdiler. Ben de başladım 12 seviye oldum, Dark'in Kayn öğreniyorum hala şimdiye kadar rehberlerde gördüğüm sitelerde gördüğüm itemlerle oynuyordum. Forumlara bakındım ama karşıya göre karakterine göre seçmen gerek diyorlar. Ben tam anlayamadım😁 ad karakter varsa karşıda benim ne kasmam lazım, AP varsa karşıda ne kasmam lazım, karşıdakilerin ad AP karakter olup olmadığını nasıl anlarım, tank karakteri nasıl anlarım, tank karakter nedir, tank karaktere karşı ne kasmam lazım? Oyunda daha bilmediğim terimler varsa ve onları da yazarsanız sevinirim. Oyunu çok sevdim onun için biraz kendimi geliştirmek istiyorum.
Not: Gelip bırak oyunu ben bıraktım hayatım değişti falan demeyin, evet kitlesi biraz saçmalıyor olabilir kimsenin yazdıklarını görmüyorum. Nasıl göreceğimi de bilmiyorum şu anlık güzel böyle eğleniyorum.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,162
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
bence henüz akıl sağlığın yerindeyken oynamayı bırakmalısın xD

Bünyamina

80+ Gold
Merhaba 3-4 gün önce açtığım konuda LoL oynamamı önerdiler. Ben de başladım 12 seviye oldum, Dark'in Kayn öğreniyorum hala şimdiye kadar rehberlerde gördüğüm sitelerde gördüğüm itemlerle oynuyordum. Forumlara bakındım ama karşıya göre karakterine göre seçmen gerek diyorlar. Ben tam anlayamadım😁 ad karakter varsa karşıda benim ne kasmam lazım, AP varsa karşıda ne kasmam lazım, karşıdakilerin ad AP karakter olup olmadığını nasıl anlarım, tank karakteri nasıl anlarım, tank karakter nedir, tank karaktere karşı ne kasmam lazım? Oyunda daha bilmediğim terimler varsa ve onları da yazarsanız sevinirim. Oyunu çok sevdim onun için biraz kendimi geliştirmek istiyorum.
Not: Gelip bırak oyunu ben bıraktım hayatım değişti falan demeyin, evet kitlesi biraz saçmalıyor olabilir kimsenin yazdıklarını görmüyorum. Nasıl göreceğimi de bilmiyorum şu anlık güzel böyle eğleniyorum.
Videolar izleyerek , bilgili içerikler okuyarak ve en önemlisi oynayarak öğrenirsin. Tek tek anlatmak akıl karı değil. 150 den şampiyon var oyunda.

burak0756

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
burak biçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence henüz akıl sağlığın yerindeyken oynamayı bırakmalısın xD
Cidden merak ettiğimden soruyorum ne olduda böyle diyorsunuz en fazla ne olmuş olabilir yani oyunu yüklediğiniz diye hayayınızmı kötüleşti bence bu oyunun suçu değil sizin bir oyunu hayatınız haline getirmeyin

Benim önceden açtığım hayatsız gibi oynamalık oyun önerin konuma bakarak demeyin sende hayatını oyuna adıyorsun hayır ben oyunu hayatsız gibi oynayanlar varsa beni sıkmayacağını düşündüğümden öyle dedim

Bünyamina

80+ Gold
Cidden merak ettiğimden soruyorum ne olduda böyle diyorsunuz en fazla ne olmuş olabilir yani oyunu yüklediğiniz diye hayayınızmı kötüleşti bence bu oyunun suçu değil sizin bir oyunu hayatınız haline getirmeyin

Benim önceden açtığım hayatsız gibi oynamalık oyun önerin konuma bakarak demeyin sende hayatını oyuna adıyorsun hayır ben oyunu hayatsız gibi oynayanlar varsa beni sıkmayacağını düşündüğümden öyle dedim
5 kişi takımla oynayacaksan arkadaşların dediğinde haklısın bir sorun yapmayabilir. Amma velakin 4 farklı kişiyle kimisi troll kimisi bilmiyor kimisi sana sövüyor geliyor oyununu hiç ediyor günün sonunda elinde bir şey kalmıyor. Eğlence oyunu olabilir ama nasıl oynadığına kimlerle vakit geçirdiğine göre değişir. Unutma her çeşit insan var hepsiyle uğraşıyorsun.

Hanaz

80+ Silver
sen

hayatını adamamış olabilirsin ama adamışlarla oynayacağın için sülalen meze olacak en iyisi baştan silmek

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Rezzzz

burak0756

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
burak biçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5 kişi takımla oynayacaksan arkadaşların dediğinde haklısın bir sorun yapmayabilir. Amma velakin 4 farklı kişiyle kimisi troll kimisi bilmiyor kimisi sana sövüyor geliyor oyununu hiç ediyor günün sonunda elinde bir şey kalmıyor. Eğlence oyunu olabilir ama nasıl oynadığına kimlerle vakit geçirdiğine göre değişir. Unutma her çeşit insan var hepsiyle uğraşıyorsun.
Çözüm basit yeni başlayana bildiğin şeyleri söylersin zaten kimse oyunu doğduğunda öğrenmiyor trolleyenler istedikleri gibi trollesinler bi alt+f4'üme bakar söven olursa bende söver sonra mutelerim

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,162
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10

1.si ben lol bağımlısı değilim zamanında dota allstars oynardım ama weplanın çökmesi ile onu da bıraktım. Lol beni sarmadı. Şu an da hiçbir oyun sarmıyor ne yalan söyleyeyim pcyi sırf saat geçsin diye açıyorum genelde video izlemekle geçiyor vaktim. Lolü önermememin sebebi etrafımda çokça örnek olması ve aynı valorant gibi kitlesinin çok toxic olması. 40dk boyunca mükemmel bir oyunda sergilesen 41. dakikada yaptığın hatadan dolayı küfür edilmemiş akraban kalmıyor cidden çoluk cocuk kolay erişebildiği için oyuna maalesef 'küfür etmeyi' meziyet zannediyorlar. Dolayısıyla bağımlılık yapmadan ve o kitleye dahil olmadan önce herkesin bu oyuna başlamadan bırakmasını yeğlerim.

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Yusuf Armanc

Buna "LoL Bağımlılığı Sendromu" deniliyor ve günümüzdeki tıbbi olanaklar ile tedavi edilmesi mümkün değil. Yani suç hocalarda değil.

Hanaz

80+ Silver
Çözüm basit yeni başlayana bildiğin şeyleri söylersin zaten kimse oyunu doğduğunda öğrenmiyor trolleyenler istedikleri gibi trollesinler bi alt+f4'üme bakar söven olursa bende söver sonra mutelerim
ASĞDİKSFDKMGSVQERDVSDE ALT F4 MÜ onu 3 maça girip yap 1 maç bulmak için 20 dk bekleyince görürüm seni

burak0756

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
burak biçer
sen

hayatını adamamış olabilirsin ama adamışlarla oynayacağın için sülalen meze olacak en iyisi baştan silmek
Saçma bir şey senin söylediğin farkında değilsin galiba hayatını adamışsa o onun hatası istedikleri kadar sövsünler zaten herkesi mutelemeye yer arıyorum

Top Bottom