Neler Yeni

LoL'e yeni başlayan birisi nasıl gelişmeli

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,047
İsim
Mehmet Aslan
Teşekkürler sonunda doğru dürüst bir cevap
Ayrıca kural 1: Asla riotun metasını sorgulama :kekw: Bir tank veya sup bile oyunu taşıyabilir. Dövüşçü bile olsan tank biri ağzını yüzünü dağıtabilir. Asla karşındakini küçümseme. Oyunda çok garip metalar oluyor beceriksiz yönetim yüzünden, sup karakteri bile orijinal dövüşçüden daha dövüşçü olabiliyor. Bunlara hazır ol :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Serkan karakaya
Merhaba 3-4 gün önce açtığım konuda LoL oynamamı önerdiler. Ben de başladım 12 seviye oldum, Dark'in Kayn öğreniyorum hala şimdiye kadar rehberlerde gördüğüm sitelerde gördüğüm itemlerle oynuyordum. Forumlara bakındım ama karşıya göre karakterine göre seçmen gerek diyorlar. Ben tam anlayamadım😁 ad karakter varsa karşıda benim ne kasmam lazım, AP varsa karşıda ne kasmam lazım, karşıdakilerin ad AP karakter olup olmadığını nasıl anlarım, tank karakteri nasıl anlarım, tank karakter nedir, tank karaktere karşı ne kasmam lazım? Oyunda daha bilmediğim terimler varsa ve onları da yazarsanız sevinirim. Oyunu çok sevdim onun için biraz kendimi geliştirmek istiyorum.
Not: Gelip bırak oyunu ben bıraktım hayatım değişti falan demeyin, evet kitlesi biraz saçmalıyor olabilir kimsenin yazdıklarını görmüyorum. Nasıl göreceğimi de bilmiyorum şu anlık güzel böyle eğleniyorum.
Oynama 2015 ten beri lol sonrası 2019 tan beri wild rift oynadım. Sinir krizi geçiren tek oyun bu. Arada dinden çıkartıyor. Bosa zaman kaybı oldu benim için. Oynayacak ve sinir etmeyecek o kadar çok oyun varken lol oynama. Yazık etme gençliğine. Bilmem kaç bin maç lol ve 5500 maç wild riftten sonra arada silsem bile yine girme isteği oluşuyor. Bağımlılık resmen. Kayn mayn bosver . Yazık etme kendine. Bunu herhangi biri değil 10 k maç, wr ustalık-ustatlik olan ve hayatı bok gibi olan biri diyor. OYNAMA,OYNAMA , OYNAMA

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,010
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Merhaba 3-4 gün önce açtığım konuda LoL oynamamı önerdiler. Ben de başladım 12 seviye oldum, Dark'in Kayn öğreniyorum hala şimdiye kadar rehberlerde gördüğüm sitelerde gördüğüm itemlerle oynuyordum. Forumlara bakındım ama karşıya göre karakterine göre seçmen gerek diyorlar. Ben tam anlayamadım😁 ad karakter varsa karşıda benim ne kasmam lazım, AP varsa karşıda ne kasmam lazım, karşıdakilerin ad AP karakter olup olmadığını nasıl anlarım, tank karakteri nasıl anlarım, tank karakter nedir, tank karaktere karşı ne kasmam lazım? Oyunda daha bilmediğim terimler varsa ve onları da yazarsanız sevinirim. Oyunu çok sevdim onun için biraz kendimi geliştirmek istiyorum.
Not: Gelip bırak oyunu ben bıraktım hayatım değişti falan demeyin, evet kitlesi biraz saçmalıyor olabilir kimsenin yazdıklarını görmüyorum. Nasıl göreceğimi de bilmiyorum şu anlık güzel böyle eğleniyorum.
en iyi gelişme yöntemi oyunu bırakman benden söylemesi s8 den beri oynuyorum oyunu

Alraplox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Selçuk
İlgilendiği Kategoriler
spor eğitim goygoy konularına etiketleyebilirsiniz
git aram oyna heroları öğren

burak0756

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
burak biçer
Oynama 2015 ten beri lol sonrası 2019 tan beri wild rift oynadım. Sinir krizi geçiren tek oyun bu. Arada dinden çıkartıyor. Bosa zaman kaybı oldu benim için. Oynayacak ve sinir etmeyecek o kadar çok oyun varken lol oynama. Yazık etme gençliğine. Bilmem kaç bin maç lol ve 5500 maç wild riftten sonra arada silsem bile yine girme isteği oluşuyor. Bağımlılık resmen. Kayn mayn bosver . Yazık etme kendine. Bunu herhangi biri değil 10 k maç, wr ustalık-ustatlik olan ve hayatı bok gibi olan biri diyor. OYNAMA,OYNAMA , OYNAMA
Tamam seni dinleyecem ama bana sıkılmadan oynayabileceğim güzel bir oun söyle eğer beğenirsem yemin ederim lol ü silecem hemen dahada indirmiycem

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Cidden merak ettiğimden soruyorum ne olduda böyle diyorsunuz en fazla ne olmuş olabilir yani oyunu yüklediğiniz diye hayayınızmı kötüleşti bence bu oyunun suçu değil sizin bir oyunu hayatınız haline getirmeyin

Benim önceden açtığım hayatsız gibi oynamalık oyun önerin konuma bakarak demeyin sende hayatını oyuna adıyorsun hayır ben oyunu hayatsız gibi oynayanlar varsa beni sıkmayacağını düşündüğümden öyle dedim
emin ol o açında değil artık oynayacaksan dota 2 fenan oyna veya eu west oyna ama tr lol oynama.
Nedeni ise oyunun denge sistemini mahfettiler.
Dereceli zaten curcuna
Kitlesi rezil.
Rito anca e-girl çarlara kostüm basma ve halen topluluğu dinlememekte.
Oyun modları hep aynı arena bile gelip gidiyor ama kalıcı değil.
Vanguard şuan şüpheli.
Daha sayabilirim 4-5 yıldır oynadım ve artık bıktım bunlardan dolayı moba türü seviyorsanız dota 2 bakabilirsiniz.
Oynayacacksanız bence ormancı oynamayın herkesten küfür yemek istemiyorsanız iyi de oynasanız bir hata bin küfre bedel.
Tavsiyem kavrarsanız fizz oynayın midde tek atma potansiyeli inanılmaz yüksek ama kaçmak için iyi düşünmelisiniz.
ADC oynayabilirsiniz veya topta farm kasma üstüne tank oynayabilirsiniz ama ormandan uzak durun.
Çar önerim garen en basiti o yuumi oynamayın sıkıcı bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Serkan karakaya
Tamam seni dinleyecem ama bana sıkılmadan oynayabileceğim güzel bir oun söyle eğer beğenirsem yemin ederim lol ü silecem hemen dahada indirmiycem
Mobil mi pc mi önce. Muhtemelen pc de oynuyorsundur. Yayıncılar aç bak . Genelde güzel oyunları oynarlar. Hikaye oyunları veya açık dünya oyunları her zaman güzeldir. Muhtemelen oyuna para çok yatiramicaksin ve pc ortalamadadir. Seni kesecek şey para yatirdiktan sonra yüzlerce saat oynamak olacak. ,skyrim, gta 5 ve online dünyası, bannerlord bu tarz oyunlarda seversen 1000 saat kafa dağıtırsın. Önce yayincilara bak kendine 10 tane oyun belirle . Hangisine istediğini karar ver ve oyna. Belki minecraft , hayatta kalma oyunları

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Mete
Oyunda item seçimi ve kasılmak çok önemli her zaman son vuruşu yapmaya çalış. Minyona istersen 10 kere vur ama önemli olan son vuruştur. Ayrıca item konusuna gelicek olursak da şuan önerilen itemlerden gitmen en doğrusu fakat örneğin karşıda çok kasmış bir büyücü (Ahri, Syndra, vb) gibi herolar varsa önerilen itemler arasından büyü dirençleri olanları tercih edebilirsin. Eğer karşıda fiziksel hasar vuran çok sayıda hero (darius, garen veya adc gibi) varsa ve kastıysa bu sefer de zırh kasabilirsin.

burak0756

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
burak biçer
Mobil mi pc mi önce. Muhtemelen pc de oynuyorsundur. Yayıncılar aç bak . Genelde güzel oyunları oynarlar. Hikaye oyunları veya açık dünya oyunları her zaman güzeldir. Muhtemelen oyuna para çok yatiramicaksin ve pc ortalamadadir. Seni kesecek şey para yatirdiktan sonra yüzlerce saat oynamak olacak. ,skyrim, gta 5 ve online dünyası, bannerlord bu tarz oyunlarda seversen 1000 saat kafa dağıtırsın. Önce yayincilara bak kendine 10 tane oyun belirle . Hangisine istediğini karar ver ve oyna. Belki minecraft , hayatta kalma oyunları
Pc rx 6600 ryzen 5 5600 mc oynuyorum zaten bi yandan valo csgo genshin mc gta falanda oynuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Serkan karakaya
Pc rx 6600 ryzen 5 5600 mc oynuyorum zaten bi yandan valo csgo genshin mc gta falanda oynuyorum
Hikayeli oyunlara geçiş yapın derim. Online oyunlar bi süre sonra sıkıntı oluyor. Paranın varsa hikayesi oyun alin oynayin eğer yoksa geforce now gibi kütüphanesi olup aylık para vererek bir sürü oyun oynayabilirsiniz. Ha yinemi para sorunu var. Benim gibi karanlık tarafa geçin:) utorrent,deamon tools, 1337x.to , thepirateby bla bla

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
989,458
Üyeler
156,495
Son üye
deixina