Neler Yeni

Yardım Lossess Scali̇ng De Fsr Özelli̇ği̇ni̇ Açinca Fps Daha Da Düşüyor

Mirace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mirace
FSR I AÇINCA DAHA ÇOK KASMA YAŞAIYOR DLSS DE DE AYNI AMA FSR KAPATINCA KARE OLUŞTURMA AÇIK KALINCA ARTIYOR FPS ANLAMADIM

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Murat Cemal
kendi algoritmasını kullan

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Şan Özşaho
Fps'i lossles scaling programından mı bakıyorsun?

Mirace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mirace
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fps'i lossles scaling programından mı bakıyorsun?
Evet onun içinde FPS göstergesi var ordan zaten fps arttığını baya hissediyorum ama donanım arşivi videosunda fsr açınca FPS artarken bende artmadı sadece kare oluşturmada arttı

Dagh4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mustafa Dağhan Yavuzer
FSR I AÇINCA DAHA ÇOK KASMA YAŞAIYOR DLSS DE DE AYNI AMA FSR KAPATINCA KARE OLUŞTURMA AÇIK KALINCA ARTIYOR FPS ANLAMADIM
Fps oyununda denediysen normladir sadece kare oluşturma acik kalsin cs2 de benim arkadaşımda yasamisti kare oluşturmayı lsfg 2.0 yap bide istersen performans modunu ac ozaman iyi olur ama valorant felan denememeye çalış valorant anticheat den ban yiyorsun

Mirace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mirace
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemcin yetiyor mu ?
Evet yetiyor ama ekran kartım kötü GT 730 yakın zamanda yeni ekran kartı almayı düşünüyorum ama şimdi işe yaramazsa sonra ne işime yarayacak ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fps oyununda denediysen normladir sadece kare oluşturma acik kalsin cs2 de benim arkadaşımda yasamisti kare oluşturmayı lsfg 2.0 yap bide istersen performans modunu ac ozaman iyi olur ama valorant felan denememeye çalış valorant anticheat den ban yiyorsun
Yok simülatör oyunun da denedim rdr 2 de denedim rdr 2 de FPS artmadı bile düştü ama simülatör oyunun da arttı ama fsr açınca yine düşüyor fps
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim için de o program işe yaramadı, boşuna satın almış oldum
Yani keşke almasaydim dediğim uygulama değil güzel daha iyi olabilir ama FPS arttırıyor biraz yüksek Hz monitörlü PC varsa lagın da azalıyor ve böyle kare oluşturmada X3 yapınca hem FPS artıyor hemde lag gözükmüyor

Top Bottom