Neler Yeni

Lossless Scaling en iyi ayarlar neler?

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Dl 2 de anlaşılır. Epic te çalışmama mevzusunu duydum ama mantıklı gelmedi. Ne kadar doğru bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence dl 2 de dene. Bu arada elden ringte
kaçıncı saatin
daha başlamadım elden ringe :D

o zaman dl 2de bi deneyeyim epicde çalışmayacaksa elden ring kilidini kırsa farkı hisseder miyim?

YazılımKafa

80+ Silver
daha başlamadım elden ringe :D
Ben bugün başladım. Başlamadan rehber izlemek lazım. Çok detay var. Birde en başta hızlıca atı almak lazım. Ben türkçe yama kurdum. Genelde sorunsuz . Ama bugün oynarken bug a girdi , yamadan dolayı mı bilmiyorum

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
756
İsim
.
o zaman dl 2de bi deneyeyim epicde çalışmayacaksa elden ring kilidini kırsa farkı hisseder miyim?
35 saat lossless ile elden ring oynadım. 120 ye Çıkarttı direkt. Daha da 60 a dönemedim

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Emre
bende alsam mı diye düşünüyorum sizce almalımıyım ?

rx7600
r5 5500

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
35 saat lossless ile elden ring oynadım. 120 ye Çıkarttı direkt. Daha da 60 a dönemedim
farkı hissediliyor mu hocam bide senin sistem 120ye yettiği için mi yoksa 120 üstü alınmıyor mu bide ayarlarını paylaşırsan sevinirim kararsızım şuan epicde çalışırsa dl2de deniyicem

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
756
İsim
.
farkı hissediliyor mu hocam bide senin sistem 120ye yettiği için mi yoksa 120 üstü alınmıyor mu bide ayarlarını paylaşırsan sevinirim kararsızım şuan epicde çalışırsa dl2de deniyicem
Oyun 60fps ye kilitli olduğu için direkt 120 ye çıkartıyor. 120 yukarı için X3 modunu seçmen lazım. Evet fark ediliyor 60 ile 120 arasında baya fark var. Ayarlarım ise fsr falan kapalı sadece fg 2.1 X2 modunda açık

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Oyun 60fps ye kilitli olduğu için direkt 120 ye çıkartıyor. 120 yukarı için X3 modunu seçmen lazım. Evet fark ediliyor 60 ile 120 arasında baya fark var. Ayarlarım ise fsr falan kapalı sadece fg 2.1 X2 modunda açık
epicte deneyeceğim hocam umarım çökmez oyun :D

hocam bu pencere seçeneklerinde ve bu aşağıya doğru kaydırınca gelen ayarlardan herhangi biri açık mı?

Ben bugün başladım. Başlamadan rehber izlemek lazım. Çok detay var. Birde en başta hızlıca atı almak lazım. Ben türkçe yama kurdum. Genelde sorunsuz . Ama bugün oynarken bug a girdi , yamadan dolayı mı bilmiyorum
Hocam rehbersiz keşfederek oynamak bence daha iyi ama karışık bi oyun rehberle oynayınca sanki kendimi bi şeye koşullamış gibi oluyorum tabi anlamadığım mekanik olursa bakarım ama şurdan şuna gidin önce bunu yapın falan benim hoşuma gitmiyo bide dl2de denedim epicte olduğundan mı bilmiyorum sanki çok etkisi olmadı ilk başta çok takılma vardı sonra yırtılmalara izin veri seçtim takılmalar düzeldi ama dlss ile aynı fpsi veriyor ve görüntü dlssle sanki daha güzel gibi geliyor hatta dlss 20 fps falan fazla aldırdı performansta görüntüde bozulmadı gibi tabi epic olduğu içinde olabilir yarın elden ringde denicem.

Son düzenleme:

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
756
İsim
.
Hocam ben pek bı farkını göremedim dlssli halinden epic istemcili olmasından kaynaklı olabilir mi?
Alakası yoktur bence. Oyun pencere modundayken lossles kullanınca fpsin 120 olması lazım

Tbi sabit 60 alıyorsan

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Alakası yoktur bence. Oyun pencere modundayken lossles kullanınca fpsin 120 olması lazım

Tbi sabit 60 alıyorsan
Dlss kalite ile 100-110 FPS aliyorum hocam normalde uygulamanız dlss performans ile 130 fan

Pencereyi tam ekran yapıyor zaten sıkıntı yok
Bı şey farketmiyo diyordu ya pencereli yada borderless fullscreende oynayın diyodu izledigim videoda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,533
Son üye
Mehmet1252
Top Bottom