Neler Yeni

M2 Macbook vs M3 Macbook

Umutk10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Karcı
Arkadaşlar üniversite için aynı zamanda yazılım ve kodlama için laptop bakıyorum. Macbookları da değerlendirmek istedim. M2 ile M3 arasında ne kadar bir fark ? ve m3 almak mı yoksa m4 ü beklemek mi daha iyi olur? birde 8 ram tercih etmek sıkıntı yaratır mı

Redieew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet Ali Avcı
Hocam ben de yazılım okuyorum 4.sınıfa geçeceğim m2 çipli mac kullanıyorum ve gayet yeterli inan.Eğer profesyonel iş yapmıyosan çok rahat götürür seni.Tabi bütçen kısıtlı değilse m4 beklemeni tercih ederim ama dediğim gibi daha pahalı geleceği kesin.8 ram gayet yeterli apple zaten optimizasyon konusunda çok çok ilerde bir firma gerek telefon gerek maclerde buna şahit oldum.Microsoftun 16-24 arası ramine tekabül ediyor hemen hemen apple da 8gb ram.Kısacası karar sana kalmış ama m3 ile baya bir fark var açıkçası m2 arasında ben ilerde de değiştirmiyim kullanayım diyorsan m3 ya da m4 almanı tercih ederim.

Umutk10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Karcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tamamdır hocam çok teşekkür ederim

Ukta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Alperen Çelebi
m2 Mac kullanan birisi olarak diyorum. proya geçmediğin sürece m2 yeter de artar. bütçem var diyorsan pozitif teknolojide Mac Pro 14 inç m3 16 gb 512 hafıza 60 k en mantıklı fp pro o şu an

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,876
Üyeler
155,324
Son üye
hadopro
Top Bottom