Neler Yeni

Çözüldü✓ M2 SSD Alacağım Çok Kararsızım

By_melih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Melih Ege Özay
Kingston Fury Soğutucu bloklu 3265 TL (Tebilon)

Kingston Fury Soğutucu bloksuz 2886 TL (İdefix)

Kingston KC3000 2660 TL (İtopya)

GoodRam PX700 2200 TL (İtopya)

WD Black SN770 2400 TL (İtopya)

Corsair Force MP600 Pro Soğutucu Bloklu 3178 TL (İtopya)

Arkadaşlar baktığım ürenler bunlar, itopyadan alma taraftarı değilim ama fiyat olarak uygun duruyor bazıları. Sizce en iyi seçenek hangisi olur, başka tavsiyeniz var mı?
Knk en üstte olani bikac aydır kullanıyorum kendi soğutucusu ile gayet güzel fakat 1,8tb onu bilerek al
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk en üstte olani bikac aydır kullanıyorum kendi soğutucusu ile gayet güzel fakat 1,8tb onu bilerek al
Pardon 1tb versiyonuymus

AshenOne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Furkan
Bugün başka bir forumda Fury almak mantıklı demiştim fakat kargo süreci, taksitlendirme vesaire eklenince gidip KC3000 aldım daha mantıklı geldi, SKC 3000s falan yazması tamamen modelin gerçek isminden kaynaklanıyor olabilir çünkü aldığım model birebir KC3000, fakat şöyle de eklemem gerekiyor fury KC3000ün bir model üstü gibi bir şey içiniz rahat etmez ise Fury öneririm, ayrıca sırf Samsung isim yapmış diye Samsung almayı da önermem, Kingston gayret başarılı bu işte. 5+3 taksit ile 3000 liraya denk geldi hemen yapıştırdım tavsiyemdir.
Düzenleme: Laptop için aldım yani soğutucusuz olanlar arasından böyle bir seçim öneriyorum sadece.
Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Teşekkür ederim yorumun ve bilgilendirmen için. Ben masaüstü bilgisayar için alıyorum, aslında Bloklu Fury almak istiyorum ama fiyatlar arttığı için gözüme çok geliyor. KC'nin de fiyatı iyi duruyor. Bu fiyatlara böyle M2 almak mantıklı mı ben onu bilemiyorum esasında.

dram var mı bu modelde
Evet var diye biliyorum.

Kc3000 ile samsung un 900 lü sd leri güzel ssd lerdir
Samsung da hızlarını bu şekilde olan alınca fiyat yüksek çıkıyordu.

Pardon 1tb versiyonuymus
Güzel günlerde kullanın. Aynen hocam bu 1 TB versiyonu, ürünün kalitesinden şüphem yok ama fiyatlar çok artmış. O yüzden vicdanımı rahat ettirmeye çalışıyorum, fiyat konusunda. 😄

Son düzenleme:

By_melih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Melih Ege Özay
Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Teşekkür ederim yorumun ve bilgilendirmen için. Ben masaüstü bilgisayar için alıyorum, aslında Bloklu Fury almak istiyorum ama fiyatlar arttığı için gözüme çok geliyor. KC'nin de fiyatı iyi duruyor. Bu fiyatlara böyle M2 almak mantıklı mı ben onu bilemiyorum esasında.

Evet var diye biliyorum.

Samsung da hızlarını bu şekilde olan alınca fiyat yüksek çıkıyordu.

Güzel günlerde kullanın. Aynen hocam bu 1 TB versiyonu, ürünün kalitesinden şüphem yok ama fiyatlar çok artmış. O yüzden vicdanımı rahat ettirmeye çalışıyorum, fiyat konusunda. 😄
Valla o konuda kesinlikle haklısınız fiyatı uçmuş

Arwiendd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda SARICA
2TB tarafında önerebileceğiniz bir ssd var mıdır? HP Victus SO2300NT için alacağım. Gözüme çarpanlarda Crucial P5 Plus var 4000 TL gibi fiyatlara temin edebiliyorum. Başka tavsiyesi olan var mı? En fazla 5000 civarlarına çıkabilirim diye düşünüyorum

Top Bottom