Neler Yeni

M2 SSD Alacağım, Samsung 990 PRO alınır mı? ?

ersin45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ersin Altın
bütçeniz nedir tam olarak tek tek toplama fikrine ne dersiniz
45 e kadar yolu var esneye bilir gerekli güzel bir sistem için ekran kartı galax istiyorum bundakini ex gamer o click olarak ayarlayacağım özelleştirilden anakart dediğim gibi 2 adet m2 SSD takılsın işlemci pek önemli değil fiyata göre iyi bir şey ayarlanır

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
45 e kadar yolu var esneye bilir gerekli güzel bir sistem için ekran kartı galax istiyorum bundakini ex gamer o click olarak ayarlayacağım özelleştirilden anakart dediğim gibi 2 adet m2 SSD takılsın işlemci pek önemli değil fiyata göre iyi bir şey ayarlanır
tek tek toplamada sıkıntı yok demi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bossurtucu 2
Bilgisayarda 500gb ssd yetmediği için ek bir 1tb ssd daha alacağım fakat ssd piyasasını pek bilmiyorum Gen 4 Gen 3 ne kadar etkiler, Samsung 990 pro ya bu kadar para dökmeye değermi muadillerinede bakarım
Bilgisayarı genel olarak oyun oynama işlerinde kullanıyorum Cyberpunk, Battlefield , GTA ,FarCry gibi büyük oyunlar satın almıştım sırf onlar için ihtiyacım var onun dışında ae,aphotshop,blender tarzı uygulamalar kullanıyorum
Anakartım Gen 4 destekliyor
SSD lerden önerilerinizi bekliyorum
Bence bunu al hem d ram var hem okuma yazma hzılarını güzel bir şekilde veriyor bende var memnunum hemde 2tb 3k verip 1tb almaktansa bu daha mantıklı https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-...8g-m-2-pci-express-4-0-fiyati,1681062821.html

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
Daha uyguna sıkıntısız toplayacaksam sorun yok hocam
daha uygunu bırak 45 e 70ti tek tek toplayamam maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu sistem baya kötü yalnız ram 8 gb ve hadi 16 ya 32 ye geçelim derseniz çok kötü ramler var anakart keza kötü dahai iyi sistemler vardır belki hazır olarak

ersin45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ersin Altın

bu sistem baya kötü yalnız ram 8 gb ve hadi 16 ya 32 ye geçelim derseniz çok kötü ramler var anakart keza kötü dahai iyi sistemler vardır belki hazır olarak
Öyle bir konuştunuz ki tek tek toplayalım der gibi hocam ben anlamadım sizi

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
beni dinleyin ssd konusunda samsungtan şaşmayın 990 pro yerine 980 pro alın ama samsung alın en azından windowsunuzun vb kurulu olduğu disk samsung olsun

ersin45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ersin Altın

2 adet o sistem üzerindeki ram yani 16 bende diyorum zaten ramler idarelik dursun ileride değiştiririm üstüne anakartı önerilenlerde ne yapayım diye

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
Öyle bir konuştunuz ki tek tek toplayalım der gibi hocam ben anlamadım sizi
ben tek tek daha iyi parçalarla toplarım sandım fakat 70ti sadece 30 k toplamamın imkanı yok hazır sistemi özelleştireyim dedim ram 8 gb geliyor yükseltilecek ramler de kötü değmez yani başka hazır sistem bak yada ileride anakart ve ram upgrade yaparsın

ersin45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ersin Altın
ben tek tek daha iyi parçalarla toplarım sandım fakat 70ti sadece 30 k toplamamın imkanı yok hazır sistemi özelleştireyim dedim ram 8 gb geliyor yükseltilecek ramler de kötü değmez yani başka hazır sistem bak yada ileride anakart ve ram upgrade yaparsın
Anakart olarak özelleştire bastığımda Asus b650m-k iyi mı 6400(oc) olan

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,049
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Bilgisayarda 500gb ssd yetmediği için ek bir 1tb ssd daha alacağım fakat ssd piyasasını pek bilmiyorum Gen 4 Gen 3 ne kadar etkiler, Samsung 990 pro ya bu kadar para dökmeye değermi muadillerinede bakarım
Bilgisayarı genel olarak oyun oynama işlerinde kullanıyorum Cyberpunk, Battlefield , GTA ,FarCry gibi büyük oyunlar satın almıştım sırf onlar için ihtiyacım var onun dışında ae,aphotshop,blender tarzı uygulamalar kullanıyorum
Anakartım Gen 4 destekliyor
SSD lerden önerilerinizi bekliyorum
Samsunga o kadar para vermeye gerek olduğunu düşünmüyorum, kc3000 felan alır geçerdim

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,612
İsim
Hacı
Alınır da Max bütçen ndir SSD için?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular