Neler Yeni

MAÇ SONUCU | Trabzonspor 2-0 Fenerbahçe

ysuflix

80+ Gold
pp den anlaşılacağı üzere fenerliyim hamsileri darma duman etmemiz gerekirken kötü oynadık yenildik. bizim hatamız sağlık olsun lig sallantılı bi yol sonu güzel biticek.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,449
İsim
Taha yücel
Jesusa ve oyunculara yazar çok kötü oyun çok kötü kararlar Hakem trabzonun kırmızısını vermedi fenerbahçe hiç iyi oynamadı maçı izledim sezonun en kötü fenerbahçesiydi

myasin18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Yasin Aydın
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayarlar
Fenerbahçeliyim ve seyir zevkinin 0 , herkesin yerler'de yattığı Fenerbahçenin topcularının voleybol sandığı saçma bir maçtı , hiç oynanmamış gibi sayıyorum Tebrikler Trabzonspor

ysuflix

80+ Gold
Jesusa ve oyunculara yazar çok kötü oyun çok kötü kararlar Hakem trabzonun kırmızısını vermedi fenerbahçe hiç iyi oynamadı maçı izledim sezonun en kötü fenerbahçesiydi
evet giresun maçından kötüydük. dünya kupası kapanışı ve açılışı iyi olmadı. sağlık olsun dedem akıllarını alıcak onların izin yok yarın sabah 7de samandıra. bu fenerbahçe çok şey başarıcak kaybetmek illaki var.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,449
İsim
Taha yücel
Ama bu fenerin hep böyle gitceği anlamına gelmiyor Konyaspor maçı ve girsunspor maçı da olduğu gibi kötü bir oyun oynadı bu maçlarda ama lig daha bitmedi Kadıköyü var daha

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,014
Üyeler
146,853
Son üye
i1nflames
Top Bottom