Neler Yeni

MacBook M1 de oyun oynamak mümkün!

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Enes Buğra Damar
Selam dostlar yaklaşık 12 bin TL bütçem var kesinlikle 1 laptop alacağım artan paraya sistem dizeceğim. Daha sonra böyle yaparsam Ultra ayarlarda çoğu oyunu oynayamayacağımı fark ettim. Ve GeForce Now'ın Türkiye'de sunucu kurmasıyla beraber MacBook'lara kanım ısındı. Yeni gelen M1 işlemciler çok güçlü fakat ARM tabanlı işlemci olduğu için uyumluluk sıkıntısı çekiyor. Eğer ileriki günlerde GeForce Now macOS için yayınlanırsa laptop + masaüstü yerine MacBook Air M1 daha mantıklı olmaz mı?

¥usuff

80+ Silver
niye ?
bunca insan mal mı 2-3 bin TL fazla vererek aynı donanıma sahip bir notebook alıyor ?
10 20 dk normal kulandıktan sonra fanlar boyle jet gibi çalışıyor ama m1 de yoktu sanırım apple ı ben sevmiyorum yani alışman baya zamanını alır 1 2 yılını alır klavye si çok çok kötü ince olucak diye kalvye bazen algılamıyor misal enter alıgalmıyor 2 3 kere basman lazım ve oyun oynıycam demişsin oyun mac de zor ve arm olduğu gibi uyumsuzluk var.

şahin doğan

80+ Platinum
10 20 dk normal kulandıktan sonra fanlar boyle jet gibi çalışıyor ama m1 de yoktu sanırım apple ı ben sevmiyorum yani alışman baya zamanını alır 1 2 yılını alır klavye si çok çok kötü ince olucak diye kalvye bazen algılamıyor misal enter alıgalmıyor 2 3 kere basman lazım ve oyun oynıycam demişsin oyun mac de zor ve arm olduğu gibi uyumsuzluk var.
m1 de fan sorunu yok macbooklarda klavye sorununu da ilk kez senden duyuyorum

k1ng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Utku celal turgut
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular