Neler Yeni

MacBook Takası İçin Yardım

İlanlarda arada 7k var var bi tık pazarlık yapıp 7'ye ya da 6'ya düşürmeye çalışın

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer Faruk AYGUT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer Faruk AYGUT

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Film, YouTube, Spotify, tarayıcı da 5-6 sekme falan yani ne yapabilirim ki başka MacBook ile ? :)
Bu yorumu görünce Macbook'tan soğudum :confused: 7 yıllık W10 laptop ile bunun 10 katını yapıyorum ve fan bile açmıyor :)

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Bu yorumu görünce Macbook'tan soğudum :confused: 7 yıllık W10 laptop ile bunun 10 katını yapıyorum ve fan bile açmıyor :)
Hocam yapacaklarım bunlar yani masaüstünde de aynısını yapıyorum zaten :D Oyun falan oynamıyorum artık boş yere yer kaplıyor. Bir de sağa sola giderken yanımda götürmek istiyorum artık. Piyasası da sürekli canlı, sürekli artıyor ondan dolayı mantıklı geliyor.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Hocam yapacaklarım bunlar yani masaüstünde de aynısını yapıyorum zaten :D Oyun falan oynamıyorum artık boş yere yer kaplıyor. Bir de sağa sola giderken yanımda götürmek istiyorum artık. Piyasası da sürekli canlı, sürekli artıyor ondan dolayı mantıklı geliyor.
Yani o zaman mantıklı, genelde performansı düşük diye duyuyorum ben. Bahsettiğin işler için alınabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
919,360
Üyeler
142,546
Son üye
ahmet yahya