Neler Yeni

Mafia Serisi alınır mı?

Tokia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ahmet Şahin
Epic Games'de tüm Mafia serisi 93 TL. Yani gayet ucuz ama alınır mı yani hikayesi falan sarar mı?? Oynayan varsa yazarsa sevinirim.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,211
İsim
Mert Can Ergün
1 ve 2 iyi 3 pek iyi değil

Palo DAYI 👑

80+ Gold
net alınır oynanır ama ben steam den 1ı oynadım 2 ve 3 u oynayamıyorum save hatası verıyor sureklı

BykPepito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
ragnar lothbrok
Epic Games'de tüm Mafia serisi 93 TL. Yani gayet ucuz ama alınır mı yani hikayesi falan sarar mı?? Oynayan varsa yazarsa sevinirim.
kesinlikle alınır. Mafia 1 ve Mafia 2 mükemmel oyunlardır. 3ü oynamadım ama duyduğum kadarıyla kötü oyun.

A_M_D_C_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
AMDci
eski versiyonu bile alınır. hayatımda oynadığım en güzel seri diyebilirim sana. özellikle1-2 mükemmel.

EsdeathSama

80+ Bronze
Mafia 3'ü harici satın almıştım, şuanki indirimde üçlemeyi de satın aldım. Ufak bir zararım var ama olsun. 1 ve 2 özellikle ilk oyun muhteşem ötesi.

Tokia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ahmet Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kesinlikle alınır. Mafia 1 ve Mafia 2 mükemmel oyunlardır. 3ü oynamadım ama duyduğum kadarıyla kötü oyun.
Çok hikayeli oyun oynamam ama hikayesi güzel ya da bilindik olan oyunları oynarım GTA serisi, RDR2 gibi gibi. Yani pek hikayeli oyunlar sevmediğim için biraz kararsız kaldım. Yani yine de içine çekicek bir hikayesi var mı? GTA, RDR gibi mi?

BykPepito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
ragnar lothbrok
Çok hikayeli oyun oynamam ama hikayesi güzel ya da bilindik olan oyunları oynarım GTA serisi, RDR2 gibi gibi. Yani pek hikayeli oyunlar sevmediğim için biraz kararsız kaldım. Yani yine de içine çekicek bir hikayesi var mı? GTA, RDR gibi mi?
kesinlikle oynanması gereken bir oyun. gta ve rdr gibi büyük bütçeli olmadığı için o seviyede diyemem ama çok üst düzey bir oyun olduğunu net bi şekilde söyleyebilirm. rdr ve last of us tan sonra en sevdiğim oyun serisidir mafia.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,501
Üyeler
158,110
Son üye
slaygamer6
Top Bottom