Neler Yeni

Mahir Akkoyun: "Yoksulluğu, sefaleti gündeme getirmemden çok rahatsız oldular.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Uygunsuz davranış

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,536
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Megan

80+ Silver
Korksunlar köpek gibi kaçsınlar. Onlar ve kuklalarının bir gün boğazını sıkacak hesap soracağız.
Seloyu çıkartır teröristleri getirirsiniz zaten öyle şeylere gerek kalmaz.
Sen çok film falan izleme hesap soracakmış kimden hesap soruyorsun. Halini gören acır sana

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
İsmi ismi.
Seloyu çıkartır teröristleri getirirsiniz zaten öyle şeylere gerek kalmaz.
Sen çok film falan izleme hesap soracakmış kimden hesap soruyorsun. Halini gören acır sana
Yahu bi sal la sal şurda konusu bile olmayan yerde farklı bir tartışma yaratıyorsun şurda avrupalı bi tane devlet görse nasıl olabiliyor lan böylre bi şey çok geri bi ülke mi ler diyeceği şeyi eleştirmeyip chp ye sallıyosun bunu chp ye savunduğumdan değil trollüğüne chp ye sallar gibi olduğundan diyorum.

Megan

80+ Silver
Yahu bi sal la sal şurda konusu bile olmayan yerde farklı bir tartışma yaratıyorsun şurda avrupalı bi tane devlet görse nasıl olabiliyor lan böylre bi şey çok geri bi ülke mi ler diyeceği şeyi eleştirmeyip chp ye sallıyosun bunu chp ye savunduğumdan değil trollüğüne chp ye sallar gibi olduğundan diyorum.
Sanane kardeşim istediğim yorumu yaparım. Ben sizin yaptığınızın aynısını yapıyorum fark ettiysen. Siz bir kere chpyi eleştirdiniz mi? Hayır tek derdiniz akpye atıp tutmak. Chp kusursuzmuş gibi davranıyorsunuz ama akpden daha kötü olduğununun da farkındasınız üç maymuna oynamayın burda. Ölümüne savunmayın şu partiyi.

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
İsmi ismi.
bunu chp ye savunduğumdan değil
Ölümüne savunmayın şu partiyi.
olayı siz bize çevirmiişsin hemen. tmm en chp düşmanı en reis aşığı sensin burda kötü olan bi şeyi kabul etmeyen ''siz'' değil ''sen'' sin ifade özgürlüğü alındığında bile bi kelime o adamı eleştirmeyip alakasız bi şekilde chp ye sallıyorsan devam et bi kelime bile cevap vermeyeceğim sana...

Megan

80+ Silver
olayı siz bize çevirmiişsin hemen. tmm en chp düşmanı en reis aşığı sensin burda kötü olan bi şeyi kabul etmeyen ''siz'' değil ''sen'' sin ifade özgürlüğü alındığında bile bi kelime o adamı eleştirmeyip alakasız bi şekilde chp ye sallıyorsan devam et bi kelime bile cevap vermeyeceğim sana...
Haha :D sizin yaptığınızı yapıyorum diyorum daha anlamıyorsun. Geçen sizden birisi seçimden sonra chpyi eleştireceğim diyordu yani şimdi kusursuzmuş gibi ölümüne savunan sizsiniz. Bir kere tarafsız olup da doğrusuna doğru yanlışına yanlış dediniz mi de karşıdan da onu bekliyorsunuz

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
İsmi ismi.
Haha :D sizin yaptığınızı yapıyorum diyorum daha anlamıyorsun. Geçen sizden birisi seçimden sonra chpyi eleştireceğim diyordu yani şimdi kusursuzmuş gibi ölümüne savunan sizsiniz. Bir kere tarafsız olup da doğrusuna doğru yanlışına yanlış dediniz mi de karşıdan da onu bekliyorsunuz
Yahu hala siz diyor valla bi daha yazmayacağım anlaman için konuyu biraz daha açacağım
ben
gılıçdarı
desteklemiyorum
anla len.

Megan

80+ Silver
Yahu hala siz diyor valla bi daha yazmayacağım anlaman için konuyu biraz daha açacağım
ben
gılıçdarı
desteklemiyorum
anla len.
Tamam sen desteklemiyorsun da bu carl falan ölümüne destekliyor yanlış mıyım? Adam bu forumda gece gündüz trollük yapıyor başka forumları da düşünürsek başka hayatı yok sanırım.
Şunu da belirteyim ben reisçi değilim sadece şu an chpnin başa gelmemesi için savunmak zorundayız.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Cihan Duman
arkadaşlar bu megan'a yanıt vermeyin 2 tık ile engelleyip geçin bunun maaşına zam yapılmış trollüğü üst düzeye çıkardı şaklaban. Arada yapıyor böyle şeyler ufaklık, engelleyin geçin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,043
Üyeler
140,752
Son üye
aslanemir123
Top Bottom