Neler Yeni

Mail açılınca virüs bulaşır mı?

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
Gelen mailin içindeki ek dosyayı açmadan veya gönderilen bağlantıya tıklamadan sadece maili açıp çıkarsak virüs bulaşır mı. Maile virüs gömme şansları varmı?

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Gelen mailin içindeki ek dosyayı açmadan veya gönderilen bağlantıya tıklamadan sadece maili açıp çıkarsak virüs bulaşır mı. Maile virüs gömme şansları varmı?
Link'e tıklamadan, sahte link'te bilgiler girmeden, PDF, exe veya her hangi bir formatta dosya indirip açmadan bir virüs bulaşması mümkün olacağını sanmıyorum.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Herhangi bir linke tıklamadan bişey olmaz

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,266
İsim
Berk Atmaca
Link mink açmayın hocam. Mail açınca sıkıntı çıkmaz. Dosya da indirmeyin yabancı maillerden.

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Link mink açmayın hocam. Mail açınca sıkıntı çıkmaz. Dosya da indirmeyin yabancı maillerden.
Zaten asla yapmam hocam öyle şeyi. Arkadaşımdan gelen dosyayı indirmiyorum ben. Fakat gelen maillere bakmak için tıklamak gerekiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ondan dolayı açtım zaten.

Top Bottom