Neler Yeni

Öneri Maks 4-5K arası en ideal telefon

BeKo'O

80+ Silver
Bütçe
5000
Babam için telefon arayışına çıktıkda, bu fiyat bandında en iyi ne alabiliriz. İş-gündelik amaç için kullanıyor, kısaca pil ömrü, telefon stabilitesi önemli bir de kamera olarak da tatmin ederse iyi olur tabi. Taksit ile almak istiyoruz. Mümkün mertebe 128gb olsun.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Redmi 10C 128/4

TheworstD32132

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Sencer
İkinci el S9 Plus öneririm o bütçeye adam akıllı 0 telefon yok.

BeKo'O

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açıkçası ikinci el istemiyoruz mümkünse bu fiyatlarda alabileceğimiz en mantıklı en iyi öneriyi istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

LoL Wild Rift oynamadığı sürece sıkıntı yok :D
Babam lol oynamıyor no problem :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Batuhan Kavuk
Açıkçası ikinci el istemiyoruz mümkünse bu fiyatlarda alabileceğimiz en mantıklı en iyi öneriyi istiyorum

Babam lol oynamıyor no problem :D
Telefoncularda daha uygun fiyatlara yurtdışı da alabilirsiniz imei atıldıktan sonra pek fazla problem olmuyor. 10 bin liralık cihaz yaklaşık 5k bandına geliyor.

BeKo'O

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefoncularda daha uygun fiyatlara yurtdışı da alabilirsiniz imei atıldıktan sonra pek fazla problem olmuyor. 10 bin liralık cihaz yaklaşık 5k bandına geliyor.
O yurtdışı telefon işlerini hiç bilmiyorum, karlı ve güveli bir iş ise tanıdık telefoncu var oraya bir uğrarız

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Orkun
Tecno marka telefonlar a bakmanı öneririm. Türkiye de halen fiyatları çok uygun.

BeKo'O

80+ Silver
Tecno marka telefonlar a bakmanı öneririm. Türkiye de halen fiyatları çok uygun.
güzele benziyorlar yalan yok, fakat mediatek işlemci olmaları biraz güvenimi düşürüyor, özellikle 5 bin TL altına baktığım için biraz eski modeller kullanılmış o yüzden istediğimiz stabiliteyi ve uzun ömrü sağlar mı emin değilim. eski mtk işlemciler hakkında güzel şeyler duymamıştım

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Orkun
güzele benziyorlar yalan yok, fakat mediatek işlemci olmaları biraz güvenimi düşürüyor, özellikle 5 bin TL altına baktığım için biraz eski modeller kullanılmış o yüzden istediğimiz stabiliteyi ve uzun ömrü sağlar mı emin değilim. eski mtk işlemciler hakkında güzel şeyler duymamıştım
O konuda haklı olabilirsin ama 4 5 k lık telefonlar neticede. Batarya ları gayet iyi gidiyor. Bu Tecno Camon 18 ler var. Sarı sitede 18-22 ay garantili olanlar 4-5 kdan satılıyor. Bir onlara göz at bence. Camon 18 bence iyi bir telefon.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Batuhan Kavuk
O yurtdışı telefon işlerini hiç bilmiyorum, karlı ve güveli bir iş ise tanıdık telefoncu var oraya bir uğrarız
Uğramanı öneririm yani artık stabil model cihazlarda kronik problemleri yoksa şayet garantiye ihtiyaç duyulmuyor genelde. Yani ürünler global sürüm olursa herhangi problem yaşamazsın.

Uğramanı öneririm yani artık stabil model cihazlarda kronik problemleri yoksa şayet garantiye ihtiyaç duyulmuyor genelde. Yani ürünler global sürüm olursa herhangi problem yaşamazsın.
Yani belirli modellerin yurtdışı haline bak, redmi note 11 pro vs gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,685
Üyeler
141,620
Son üye
Emirhanfzl
Top Bottom