Neler Yeni

Masaüstü PC için kablolu internet mi? Adaptör mü?

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Samet Demirci
Bütçe
7
Merhaba,

Masaüstü PC kullanıyorum AC destekli Wireless adaptörü alsam çekim sorunu yaşar mıyım?

Kablo bağlasam evde görüntü kirliliği olacak ve bir ton uğraş.

Wireless adaptör önerileriniz var mı? (uygun fiyatlı ve kaliteli olursa sevinirim)

Efe Alper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,698
İsim
Efe Talha Alper
Uygun fiyatlı wireless adaptörlerinden hayır gelmez.Ben 130TLye almıştım.Ama 1 sene civarı gitti sonra bozuldu yaptırdım bu seferde hızlar 1/4 oranında düştü.En iyis kablo
Kablolu internete geçince çok rahatladım.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,972
İsim
Taha Efe
Uygun fiyatlı wireless adaptörlerinden hayır gelmez.Ben 130TLye almıştım.Ama 1 sene civarı gitti sonra bozuldu yaptırdım bu seferde hızlar 1/4 oranında düştü.En iyis kablo
Kablolu internete geçince çok rahatladım.
Hocam kesinlikle ping 500 600 oluyordu bide bu csde türkiye swsiydi kabloluya geçtim rahatladım ping spikelar cözüldü.

samet4747

80+ Platinum
Kablo kullandığımdan beri internet nedir onu anladım.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
eğer modeme çok para veremeyeceksen kablo her türlü farkını hissettirecektir. kablodan sonra çok tatlı bir hal alıyor.

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
Kablolu daha iyi olur. Veya şöyle de yapabilirsiniz, bir router - acces point - repeater alıp ordan bilgisayara ethernet ile de bağlayabilirsiniz. Fakat normal bir Wi-Fi adaptör ile aynı performansı da verebilir :).

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Enes Sayar
ben de kabloludan yanayım fakat şuan bunu kullanıyorum 1 haftadır ve memnunum

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Samet Demirci
Tamamdır

Evin girişinde modem var, WİFİ özelliği kaybolmadan PCye interneti nasıl aktarabilirim?

LAN 1 LAN 2 LAN 3 girişlerinde birine ethernet kablosunu takıp bilgisayara taksam olur mu?

servet95

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Servet Yücel
Laptoptan wifiden Lol oynuyorumdum ping normal seviyelerde seyrederken bir telefon ağa bağlandığında birden artıyor ve oyun donuyordu. En sonunda sıkıldım gittim cat 5 (10 metre) kablo aldım. Artık kim nereye girerse girsin ping normal seviyede kalıyor ve yükselmiyor. Demem o ki ben Laptoptan bile wifiyi kapatıp kabloyla oyun oynuyorum masaüstüne kablosuz wifi takmak bence hamallık. Çok oyunla felan işin yoksa o zaman bir şey demem ama kablo her zaman daha stabil daha ucuz ve daha güvenilirdir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,205
Üyeler
140,615
Son üye
vatisch
Top Bottom