Neler Yeni

Masaüstü Satıp Laptop Almak?

MiseryLMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Berkant Arı
Elimde HP ProDesk kasası içine toplanmış bir sistem var. Bunu satıp para ekleyip güçlü bir laptop alıp ana makinem yapacak olsam sizce mantıklı olur mu? Laptopum var ama çok eski yetmiyor ve laptop okul için olsun seyahat olsun istiyorum. Laptop alacak olsam ne gibi sorunlarla karşılaşırım ya da değer mi? Özellikler şunlar;
Intel Core i7 9700
HP 8599 Model Anakart DDR4
2X8 RAM DDR4 2400 MHz
NVIDIA Quadro P2200
Ayrıca bu sistem için maximum fiyat önerilerinizi de bekliyorum. Ona göre vazgeçip düşük bütçeli güncel bir laptop bakacağım ilerisi için.

MrDadaş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed DURSUN
Elimde HP ProDesk kasası içine toplanmış bir sistem var. Bunu satıp para ekleyip güçlü bir laptop alıp ana makinem yapacak olsam sizce mantıklı olur mu? Laptopum var ama çok eski yetmiyor ve laptop okul için olsun seyahat olsun istiyorum. Laptop alacak olsam ne gibi sorunlarla karşılaşırım ya da değer mi? Özellikler şunlar;
Intel Core i7 9700
2X8 RAM DDR4 2400 MHz
NVIDIA Quadro P2200
Ayrıca bu sistem için maximum fiyat önerilerinizi de bekliyorum. Ona göre vazgeçip düşük bütçeli güncel bir laptop bakacağım ilerisi için.
hocam seyehat için düşünüyorsan fazla düşünmeden bütçen ile alabildiğin laptopu al , ama sabit bi yerin olacksa her zaman masaüstü iyidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ali efe
Intel Core i7 9700
2X8 RAM DDR4 2400 MHz
NVIDIA Quadro P2200
Max 9k

Bordo7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyin Satı
Instagram
husam.40
Alacagin masa ustunu tam olarak ne icin kullanmak istiyorsun ? Ve yerin sabit mi olacak yoksa sikca disarida mi olacaksin ?

MiseryLMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Berkant Arı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alacagin masa ustunu tam olarak ne icin kullanmak istiyorsun ? Ve yerin sabit mi olacak yoksa sikca disarida mi olacaksin ?
Dizüstü alacağım hocam masaüstü elimde var zaten şuan, onu satıp tek bir makine olarak dizüstü almayı düşündüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam seyehat için düşünüyorsan fazla düşünmeden bütçen ile alabildiğin laptopu al , ama sabit bi yerin olacksa her zaman masaüstü iyidir.
Sabit yerim olmasına var ama düşük bir laptop + bu kasa yapmak yerine kasayı satıp tek bir makine olarak güçlü bir dizüstü düşündüm hem evde sabit bağlarım hem okulda orada burada kullanırım ana makinem her yerde yanımda olur diye düşündüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

9K bence biraz az bu sistem için

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,262
İsim
Oğuz Oğuz
Intel Core i7 9700
2X8 RAM DDR4 2400 MHz
NVIDIA Quadro P2200
Çok mobilite biri değilseniz kasanızı satıp yine masaüstü almak daha mantıklı.

Top Bottom