Neler Yeni

Masaüstü satıp tablet almak mantıklı olur mu?

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Eren Kurtuluş
Masaüstü bilgisayarımı oyun ve araştırma için kullanıyorum. Okulda falan AutoCAD ve Solidworks gibi şeyleri öğrenmeye başladım ve yazılım tarafına da bakmak istiyorum profesyonel olarak değil öğrenme amaçlı.

Sorum ise masaüstü bilgisayarımı satıp bir tablet alsam nasıl olur? Kesin olarak kalemi eğer bütçemi aşmazsa klavye aksesuarlarını da alacağım. AutoCAD falan tablette daha güzel olur gibime geliyor ama yazılım işi nasıl olur? Bütçem 5000 6000 TL civarı bir şey olur. Beni minimum 4 sene götürür mü? Sizce masaüstünden vazgeçmek mantıklı mı ? İleride pişman olur muyum? (10. sınıf gemi yapımı meslek öğrencisiyim)

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
yapma

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Masaüstü bilgisayarımı oyun ve araştırma için kullanıyorum. Okulda falan AutoCAD ve Solidworks gibi şeyleri öğrenmeye başladım ve yazılım tarafına da bakmak istiyorum profesyonel olarak değil öğrenme amaçlı.

Sorum ise masaüstü bilgisayarımı satıp bir tablet alsam nasıl olur? Kesin olarak kalemi eğer bütçemi aşmazsa klavye aksesuarlarını da alacağım. AutoCAD falan tablette daha güzel olur gibime geliyor ama yazılım işi nasıl olur? Bütçem 5000 6000 TL civarı bir şey olur. Beni minimum 4 sene götürür mü? Sizce masaüstünden vazgeçmek mantıklı mı ? İleride pişman olur muyum? (10. sınıf gemi yapımı meslek öğrencisiyim)
Tablet değilde, laptop işini görür .

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Eren Kurtuluş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tablet değilde, laptop işini görür .
Laptoplar fazla büyük geliyor bana. 13 inçlik şöyle nazik bir cihaz olsa tabii ki laptop ama 15 17 inç laptoplar çok kocaman geliyor. Tablet bu kadar kötü mü ya?

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Laptoplar fazla büyük geliyor bana. 13 inçlik şöyle nazik bir cihaz olsa tabii ki laptop ama 15 17 inç laptoplar çok kocaman geliyor. Tablet bu kadar kötü mü ya?
Açıkcası samsung s serisi veya ipad son nesil gibi bir şey düşünmüyorsan yazık edersin

Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Yiğit Cihan
acer swift 5 gibi laptop (mini) alınabilir.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224

oyun oynamak gibi bir derdin yoksa geçebilirsin.Ama laptop öneririm

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113