Neler Yeni

MASAÜSTÜ TOPLAMAK MANTIKLI MI?

Zagor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Miran Sarıkaya
Öncelikle merhaba. Önceki bir konuda da yazdığım gibi 3 sene sonra üniversiteye gideceğim. Ve seçeceğim bölüm yüksek ihtimalle yazılım alanında olacak. Ve şu anda fiyatlar daha da pahalanmadan bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Önceki konuda çoğu kişi 3 senenin uzun bir süre olduğunu ve pc toplamam gerektiğini 3 sene sonra da satıp laptop alabileceğimi yazdı. Bende 7-8 bin TL vereceksem pc almak isterim. Ama eğer ki 3 senenin sonunda istediğim bölüme gidersem, pc yi ilk aylar satamaz ve laptop ihtiyacım, olursa hoca isterse vs. ne yapacağım? Fikirlerinizi söylerseniz çok mutlu olurum.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Bence de 3 Yıl uzun bir süreç. Satma olayını kısa bir zaman aralığını sıkıştırmazsanız bence şimdilik masaüstü alıp sonradan taşınabilir bir şeye geçebilirsiniz.

Noxs

80+
Öncelikle merhaba. Önceki bir konuda da yazdığım gibi 3 sene sonra üniversiteye gideceğim. Ve seçeceğim bölüm yüksek ihtimalle yazılım alanında olacak. Ve şu anda fiyatlar daha da pahalanmadan bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Önceki konuda çoğu kişi 3 senenin uzun bir süre olduğunu ve PC toplamam gerektiğini 3 sene sonra da satıp laptop alabileceğimi yazdı. Bende 7-8 bin TL vereceksem PC almak isterim. Ama eğer ki 3 senenin sonunda istediğim bölüme gidersem, PC yi ilk aylar satamaz ve laptop ihtiyacım, olursa hoca isterse vs. ne yapacağım? Fikirlerinizi söylerseniz çok mutlu olurum.
knk pc topla üniversite sınavına gireceğin zaman satarsın yani birazdaha erken bi zamanda satışa koy mesela gitmeden 2 ay önce koy satışa

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,610
İsim
Enes Koç
Öncelikle merhaba. Önceki bir konuda da yazdığım gibi 3 sene sonra üniversiteye gideceğim. Ve seçeceğim bölüm yüksek ihtimalle yazılım alanında olacak. Ve şu anda fiyatlar daha da pahalanmadan bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Önceki konuda çoğu kişi 3 senenin uzun bir süre olduğunu ve PC toplamam gerektiğini 3 sene sonra da satıp laptop alabileceğimi yazdı. Bende 7-8 bin TL vereceksem PC almak isterim. Ama eğer ki 3 senenin sonunda istediğim bölüme gidersem, PC yi ilk aylar satamaz ve laptop ihtiyacım, olursa hoca isterse vs. ne yapacağım? Fikirlerinizi söylerseniz çok mutlu olurum.
Bilgisayar mühendisliği okuyorum hemde özel okulda öyle bir şart koşmadılar ama ben hem leptop hem masaüstü kullanıyorum.
Ayrıca özel okulda okuduğum içinde olabilir mac ve gayet iyi donanımlı windows bilgisayarlar var öğrenci kullanımına açık.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
ben 10. sınıfta laptop aldım üni için eğer şu an 10. sınıf isen laptop alabilirsin ama laptop fiyatları çok uçuk şuan.

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Ben kesinlikle masaüstü alırdım,3 yılda dizüstü yıpranır.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Masaüstü al.
3 yıl boyunca kullanırsın,daha sonra da satıp,üstüne biraz daha para koyup laptop alırsın.

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Masaüstü tercih edilmeli.
images.jpg

Top Bottom