Neler Yeni

masaustü pc fanın sürekli calısması

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
bosta suan pc ve yuksek seste fan sesi geliyor daha önceden böyle bi sıkıntım yoktu windows surumum orjinal degil olabilir mi acaba baska ne gibi cözüm bulabilirim

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
1) Orjinal kullan, orjinali zaten ücretsiz?

2) DOnanımlar?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
PC teknoking 2 hocam windows 10 pro var ama etkinlestirmedim
O Orjinal oluyor zaten.
Ücretsiz etkinleştirmek için:

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O Orjinal oluyor zaten.
Ücretsiz etkinleştirmek için:
cok teskekur ederim hocam fan icin ne yapmam lazım egeer sorun win 10dan degilse eger donanımsal bi sıkıntı yok aslında aygıt yoneticisinde vs

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Fan sesi işlemcinin mi ?

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
aslında onu pek cözemedim işlemciden ziyade sesi kasa önündeki fanlardan alıyorum ama
Bende fan sesi yüksekti ama benim ki işlemci den geliyordu işlemcinin sıcaklıgını düşürünce oyunlar da bile duymuyorum artık.

isousluer

80+
Eğer işlemcinin fanından geliyorsa ses işlemci ile alakalı bir problem mevcuttur. Önceden böyle bir problem yoksa son zamanlarda bilgisayarınıza yüklediğiniz herhangi bir şey buna sebep olmuş olabilir. Ses kasa fanlarından geliyorsa BIOS'tan Smart Fan'ı açıp hangi değerlerde hangi devirde göndüğünü kontrol edin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Burak sas
Bende fan sesi yüksekti ama benim ki işlemci den geliyordu işlemcinin sıcaklıgını düşürünce oyunlar da bile duymuyorum artık.
biostaa cpu fan fail warning control enabled yaptım ses kesildi ama yararlı bisey mi acaba bilmiyoırum

Top Bottom