Neler Yeni

Mastürbasyon nasıl bırakılır?

metwrolly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Kar
Ya böyle yasaklayabileceğim bişey yok mu mesala ne biliyim aklıma bir şey gelmiyor telefon uyarı verse girme o uygulamaya diye kendimi durduramıyorum bir kaç gün arayla yapıyorum ama kurtulamıyorum (lütfen dalga geçmeyin ciddiyim)

Spora yazilabilir miyim 17 yasındayim pc olsa aslında hiç çekmem ama can sıkıntısından yapiyorum
Mastürbasyon aslında sağlıklı bir şey fakat sadece kendini suçlu buluyorsun onun için psikologa gitmen gerekiyor ben gittim şuanda aklıma dahi gelmiyor hocam spor falanda yapıyordum eskiden yinede içsel duygu olduğu için yapıyordum ama şuan umursamıyorum

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
Ya böyle yasaklayabileceğim bişey yok mu mesala ne biliyim aklıma bir şey gelmiyor telefon uyarı verse girme o uygulamaya diye kendimi durduramıyorum bir kaç gün arayla yapıyorum ama kurtulamıyorum (lütfen dalga geçmeyin ciddiyim)

Spora yazilabilir miyim 17 yasındayim pc olsa aslında hiç çekmem ama can sıkıntısından yapiyorum
Ben namaza başladım namaz kılmam gerektiği için çekmiyorum

Spor vs işe yarıyor, sosyalleşmede çözüm olabilir. İnsan yorgun olmayınca ve yalnız olunca sarıyor mastürbasyona zaten.

necq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Necati
boş adam **** oynar lafının ne kadar doğru olduğunu bir kez daha gözler önüne getiren bi başlık olmuş

Top Bottom