Neler Yeni

Mastürbasyon yapmamak zararlı mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,180
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,180
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Tamamen senin söylemlerine göre hareket ediyorum.
Ben Recep. Ben Ali. Bugün sizlerle UEFI windows toplayacağız, değil mi Ali? Evet Recep, bu gün gerçekten de UEFI bir windows toplayacağız. Bu anakartımız yanında aparatlarıyla geliyor değil mi Recep? Evet Ali, sahiden de bu anakartımız yanında aparatlarıyla geliyor. Dilersen şimdi sistem testlerine geçelim Recep. Geçelim bakalım Ali. Shadow of war oynuyoruz burda bir ork var gördüğün gibi öyle değil mi Ali? Evet Recep, orda gerçekten de bir ork var. Şimdi vuruyorum onu Ali. Vurdum onu değil mi Ali? Evet Recep gerçekten de vurdun onu. Bu yeni topladığımız sistem hakkında ne düşünüyorsun Ali? Evet Recep gerçekten de öyle. Öyle değil mi Recep? Evet Ali gerçekten de öyle. Öyle değil mi Ali? Evet Recep. Gerçekten de öyle.
8F28A137-CFD8-4A98-80F4-7696829D922D.jpeg

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Hayır, tıbbi bir zararı yok. Zaten vücut bir noktadan sonra rüyalanma yoluyla atıyor istesen de istemesen de. Nasıl zararlı olsun ki? Nasıl bir şey bekliyorsun yani? Uzun süre mastürbasyon yapmayınca penisinin patlayacak hâli yok ya. "Yapmanın zararı var mı?" diye sormak daha makûl. Burada da cevap aynı, yapmanın da tıbbi bir zararı yok. Mastürbasyonun dünyevi tek sıkıntısı bağımlılık seviyesine geldiğinde oluşabilir. Sahte görüntülerle kendini tatmin etmeye çalışman uzun vadede psikolojik sıkıntılar yaratabilir. Konu da kilit, sapmış mevzudan.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom