Neler Yeni

Mavi Ekran Hatası Alıyorum 3 Haftadır

PunkiesT

80+ Bronze
Son 3 haftadır durduk yere mavi ekran hataları almaya başladım. Aralarında ekran kartı ve Kaspersky hataları olduğunu gördüm. DDU ile ekran kartını kaldırıp baştan yükledim, Kaspersky bilgisayardan sildim ve winampda hata gönderisi yaptığından onu da kaldırdım. Genelde Knight Online oynuyorum en son mavi ekran hatasında açmamıştım acaba sorunu ne olabilir? Format atsam düzelir mi bu mavi ekran hataları. Bilgisayar ve bütün sürücüler güncel durumdadır.

TamerKs

80+ Silver
Ekipmanlarının sürücüleri tek programda mı?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,446
İsim
Emre Zengin
Son 3 haftadır durduk yere mavi ekran hataları almaya başladım. Aralarında ekran kartı ve Kaspersky hataları olduğunu gördüm. DDU ile ekran kartını kaldırıp baştan yükledim, Kaspersky bilgisayardan sildim ve winampda hata gönderisi yaptığından onu da kaldırdım. Genelde Knight Online oynuyorum en son mavi ekran hatasında açmamıştım acaba sorunu ne olabilir? Format atsam düzelir mi bu mavi ekran hataları. Bilgisayar ve bütün sürücüler güncel durumdadır.

Attığın linkin süresi geçmiş hocam. Yeniden paylaşır mısın? Son 3 haftadır Kaspersky kaynaklı mavi ekran yiyen çok gördüm forumda.

PunkiesT

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Attığın linkin süresi geçmiş hocam. Yeniden paylaşır mısın? Son 3 haftadır Kaspersky kaynaklı mavi ekran yiyen çok gördüm forumda.
Şuan tıkladım gayet linke götürüyor kısa link yaptım çünkü link gözükmüyordu ana sitesinden bu arada engel atıyordu kısalinke çevirdim . Soldaki Ram'in ışığı çok daha az ışık yanıyordu çıkarıp taktım ikisinide aynı tonda yanıyor RGB kendi kendine gevşeyecek halide yok heralde acaba bundan dolayımı bilmiyorum. Umarım sorun budur memtest yapacağım bugun sabah kadar bırakacağım. Link gözükmezse söylersin tekrar yaparım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi format çek sisteme düzelir
O olaylar öyle olmuyor format attığım zaman bile mavi ekrandan kurtulamadığın oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekipmanların sürücüleri aynı mı? yani her ekipmanın sürücüsü farklı mı markaları neler?
4 Marka filan var toplamda zaten imzamda bir kaçı yazıyor

Top Bottom