Neler Yeni

MAVİ EKRAN HATASI ALIYORUM ACİL YARDIM EDERMİSİNİZ

forvet09

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Ahmet KAvalcı
Belleklerde sorun olabilir. Genelde bellek sorunundan mavi verir.

• Beğen
Reaksiyonlar: Sane

Sane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yılmaz
Belleklerde sorun olabilir. Genelde bellek sorunundan mavi verir.
şimdi hocam şöyle bir şey söylemek istiyorum ben pc 1,5 sene önce topladım ama ilk aylarda da aynı hatayı alıyordum pek önem vermedim bana sadece gta da bu hatayı veri bide worzonda yani anlamadım bunun için depolama sürücüsü bile değiştirdim yeni aldım geri yükleme yaptım aynı ben mi bilmiyorum bazı şeyleri yanlış anlamayın elimden geldiğincede temiz kullanıyorum

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,365
İsim
SEYF
3080 gaming x
Mesaj otomatik birleştirildi:

3600 de neden böyle bir hata versin ki anlamadım
Hocam ben de sürekli mavi ekran yiyordum ekran kartından dolayı olmuş. Değişince düzeldi. İkinci el adıysanız iade etmeye caklişin

forvet09

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Ahmet KAvalcı
şimdi hocam şöyle bir şey söylemek istiyorum ben pc 1,5 sene önce topladım ama ilk aylarda da aynı hatayı alıyordum pek önem vermedim bana sadece gta da bu hatayı veri bide worzonda yani anlamadım bunun için depolama sürücüsü bile değiştirdim yeni aldım geri yükleme yaptım aynı ben mi bilmiyorum bazı şeyleri yanlış anlamayın elimden geldiğincede temiz kullanıyorum
Deneme yanılma ile bulacaksın sorunu.
Bellek hızını düşür, sonra ramleri tek tek olacak şekilde çalıştır. Sonra e.kartını başka bir e.kaetı varsa dene.

• Beğen
Reaksiyonlar: Sane

Sane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yılmaz
Deneme yanılma ile bulacaksın sorunu.
Bellek hızını düşür, sonra ramleri tek tek olacak şekilde çalıştır. Sonra e.kartını başka bir e.kaetı varsa dene.
anladım hocam 3200 çekiyorum normal auto ya alsam daha iyi olmaz mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben de sürekli mavi ekran yiyordum ekran kartından dolayı olmuş. Değişince düzeldi. İkinci el adıysanız iade etmeye caklişin
yok hocam ondan değil bu çünkü daha önceki ekran kartımda da aynı hatayı alıyordum

Top Bottom