Neler Yeni

Mavi Ekran MAVİ EKRAN HATASI ALIYORUM YARDIM EDİN

Zepett8

80+ Bronze
Arkadaşlar 3 ay önce yeni bir pc aldım ilk 1 ay sorunsuz çalısıyordu fakat ondan sonra arada bir mavi ekran vermeye başladı ve bu hatalar ilerledi artık katlanamıyorum minidump dosyalarımı inceleyip sorunun kaynağını söylerseniz minnettar olurum.https://drive.google.com/file/d/1bdKqFq1jcUHxgctLXXu6rYh-FLy5F0Wz/view?usp=sharing
Mavi ekranın hata kodu nedir? Aynı zamanda Microsoft'un destek sitesinde talep açarsanız cevap verebilirler. Türkçe ingilizce yazmanız fark etmiyor orada.

Asena

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir Cankurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mavi ekranın hata kodu nedir? Aynı zamanda Microsoft'un destek sitesinde talep açarsanız cevap verebilirler. Türkçe ingilizce yazmanız fark etmiyor
Your device ran into a problem and needs to restart were just collecting some error info and then well restart for you. aldığım hata bu şekilde

Zepett8

80+ Bronze
Your device ran into a problem and needs to restart were just collecting some error info and then well restart for you. aldığım hata bu şekilde
BIOS sürümün eskiyse güncelle. Aynı zamanda tüm sürücüleri de. Düzelmezse format atmanı öneririm.

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Umut Göncü

Asena

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir Cankurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BIOS sürümün eskiyse güncelle. Aynı zamanda tüm sürücüleri de. Düzelmezse format atmanı öneririm.
2 gün önce format attım windowsu tekrar yükledim ama sorun hala devam ediyor malesef dediğiniz gibi biosu güncellemeyi denicem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

750w gold serfitikalı

Zepett8

80+ Bronze
2 gün önce format attım windowsu tekrar yükledim ama sorun hala devam ediyor malesef dediğiniz gibi biosu güncellemeyi denicem.

750w gold serfitikalı
Olmazsa da bence sistem özelliklerini ss alıp tamirciye verin.

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Umut Göncü

Bu siteye güvenme sahtekar bunlar

Zepett8

80+ Bronze

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Top Bottom