Neler Yeni

Mavi ekran hatası alıyorum

JEDD21

80+
Çok sık almaya başladım bu aralar bazen siyah ekranda kalıyor restart atmadan açılmıyor pc minidump dosyalarını paylaştım anlayan biri yardımcı olabilir mi?

Shourd

80+ Bronze
Çok sık almaya başladım bu aralar bazen siyah ekranda kalıyor restart atmadan açılmıyor pc minidump dosyalarını paylaştım anlayan biri yardımcı olabilir mi?

yani ss atsanız daha iyi olur diğer arkadaşları bilemem ama pek güvenmediğim için yüklemiceğim sisteminiz nedir

eren28tr

80+ Gold

minidump dosyanı inceledim ekran kartı sürücüsünü tamamiyle kaldırıp güvenli modda tüm ek paketleriyle beraber özel kurulum kısmından kurmayı dene.

JEDD21

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
minidump dosyanı inceledim ekran kartı sürücüsünü tamamiyle kaldırıp güvenli modda tüm ek paketleriyle beraber özel kurulum kısmından kurmayı dene.
iki tane ekran kartı var biri amd radeon tm graphics diğeri nvdia rtx 3050 sorun ikisinde mi ona göre kurulum yapıyım ve güvenli modda kurulum yaparken interneti kesiyim mi?

eren28tr

80+ Gold
iki tane ekran kartı var biri amd radeon tm graphics diğeri nvdia rtx 3050 sorun ikisinde mi ona göre kurulum yapıyım ve güvenli modda kurulum yaparken interneti kesiyim mi?
rtx 3050 olan hocam ya da internet bağlantı kesip güvenli modda olmadan yükleyebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,244
Üyeler
151,364
Son üye
sans_sheriff
Top Bottom