Neler Yeni

mavi ekran ilk kez yedim bakar mısınız

rymphas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Arda Efe
valorant yüklümü?
10 aylık sistemde ilk kez mavi ekran verdim. minidump paylaşıyorum acaba bakar mısınız ? ve şunu ekliyim bugün nvidia yeni driver kurmustum. kurduktan sonra pcye res atmamıstım. kurduktan 4 saat sonra falan arkaplanda bi şey de acık değildi twitch yayın izlerken windows arama kısmına tıkladım dondu ve mavi ekran verdi.

Mesaj otomatik birleştirildi:

@Vesemir @Pişmaniye

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
Minidump okudun mu?
başka bir platformda nvidia driverın sorun yaptığını söylediler okuyup. ddu ile kaldırıp manuel olarak whql versiyonlu driveri yükledim 1 saattir bir sorun yok.

valorant yüklümü?
Sorun çözüldümü?
hayır lol yüklü. başka bir platformda nvidia driverın sorun yaptığını söylediler okuyup. ddu ile kaldırıp manuel olarak whql versiyonlu driveri yükledim 1 saattir bir sorun yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
King
başka bir platformda nvidia driverın sorun yaptığını söylediler okuyup. ddu ile kaldırıp manuel olarak whql versiyonlu driveri yükledim 1 saattir bir sorun yok.

hayır lol yüklü. başka bir platformda nvidia driverın sorun yaptığını söylediler okuyup. ddu ile kaldırıp manuel olarak whql versiyonlu driveri yükledim 1 saattir bir sorun yok.
sağolun

zahmet olmassa nasıl yaptığınızı detaylıca yazabilirmisiniz?

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
sağolun

zahmet olmassa nasıl yaptığınızı detaylıca yazabilirmisiniz?
hocam ddu ile kaldırma yaz google zaten bulursun. onu kaldırdıktan sonra nvidia sitesinden whql driverini indiriyosun son driverin bu kadar

Maeve Wiley

80+ Bronze
Top Bottom