Neler Yeni

mavi ekran verdi ve açılmıyor

Emre.78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre Ertan
hp marka laptop pc yi açtığımda böyle bir yazı çıktı enter tuşuna basınca kapanıyor salladığımda içinden bir ses geliyor ne olduğunu bilmiyorum neden olduğuunu bilen varmı

Ekler

• WhatsApp Image 2022-10-15 at 19.12.00.jpeg
    WhatsApp Image 2022-10-15 at 19.12.00.jpeg
    47.1 KB · Hit: 12

borakok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Altan Bora KÖk
hocam çok okunmuyor ama sanırsam baştlatma diski yok diyor biostan başlangıç önceliğini hddye alıp deneyin olmazsa o ses hddnizden gelior ve bozulmuş demektir son çare pcyi açıp hdd nin durumunu kontrol edin oksitlenme varsa sınav silgisiyle dikatlice temizlein ce yerine ottuturun hala olmuyorsa yapacak bir şey yok disk değişecek tabi yanlış okumadıysam çok okunmuyor

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,754
İsim
Emre Zengin
hp marka laptop pc yi açtığımda böyle bir yazı çıktı enter tuşuna basınca kapanıyor salladığımda içinden bir ses geliyor ne olduğunu bilmiyorum neden olduğuunu bilen varmı
HDD salladığın için yerinden oynamış olabilir ya da sallayarak bozdun onu. Aç bir kasanın arkasını kontrol et.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
BERKAN EMİR
Öncelikle bu mavi ekran hatası değil sistemin neden açılmadığının uyarısını veriyor.
İlk olarak pc bıosa giriyorsa eğer boot kısmından ilk sıraya windowsun yüklü olduğu diski seç ve kaydet çık eğer girmiyorsa disk ya yerinden çıkmıştır yada bozulmuştur..

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,078
Üyeler
157,475
Son üye
quantum000
Top Bottom