Neler Yeni

🔥İndirim Mavi Siyah T-Shirt 188TL😎

ufubo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ufuk Bircan Özkan
Yıllardır giyilip de yakası büzüşmeyen az sayıdaki markadan biri mavi. "Fiyatlarını göz önüne alınca" kotları da, gömlekleri de çok iyi. Umarım daha fazla kâr/satış yapabilmek adına zamanla Koton ve Defacto gibi kalitelerini düşürmezler.

Penguen

80+ Silver
bi kere giyip 2.5 saat yikarsaniz tisortleriniz 3 yikama sonra kullanilamaz hale gelir. mavi tisortleri gayet iyi(di) son 2 yildir almiyorum.
Yazın sıcağında ter kokan t-shirtü bir daha mı giyiyorsunuz siz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kalite algısı iyice düştü 600tl ye yorumlarda çok kaliteli diyenlerin dolu olduğu tshirt aldım (350₺) verdiğim parayı zor hakediyordu cidden kaliteli tshirt yok çocukken pazardan aldığım 25tl lik tshirt ler daha iyiydi.
Malesef.
Özellikle Basic t-shirtlerin hemen hemen hepsi çöp. Ds, altınyıldız, lcw, defacto, koton, süvari, pierre cardin, loft, jack jones gibi Türkiye'de bilindik, kimisi de kaliteli algısı olan markaların t-shirtlerinin hiç birinden memnun kalmadım. Bunlar dışında aldıklarım, aklıma gelmeyenler de vardır.

Polo yakalara gelince, kumaşları biraz daha kaliteli oluyor bence. Pierre Cardin, Defacto ve Altınyıldız polo yakalar bence fena değil. En azından basicler gibi 3 yıkamada hayvan gibi dönmüyor. DeFacto'nun modeline dikkat etmek lazım, hepsi aynı değil.

Dönme ne diyen arkadaşlar, özellikle eski tişörtlerinden omuzlarından sallayıp düz bi zemine sersin. Gövdenin sağ ve solundaki dikişlerin düz olmadığını görürsünüz. Dönme diye ona diyoruz. Ütü yaparken sorun oluyor. Eğer çok dönmediyse giydiğinizde sorun olmaz.

Ayrıca bazı markalar yorumlara bot basıyor, en azından kötü yorumlara dikkat ederek alın. US Polo indirimde diye bi konu var şu anda. Ürünlerine bakarsanız yorumlar hep aynı. O marka da kötü bence. Sadece adı kalmış. Yorumların hepsi çok güzel kesinlikle alın mantığında.

Son düzenleme:

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Sadettin Y
yok. kisa programda yıkıyorum. ayrica makineyi agzina kadar doldurmuyorum gerekirse 2 tisort icin makina calistiriyorum. yeni tisort almaktan daha mantıklı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,442
İsim
Diyarhan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Malesef.
Özellikle Basic t-shirtlerin hemen hemen hepsi çöp. Ds, altınyıldız, lcw, defacto, koton, süvari, pierre cardin, loft, jack jones gibi Türkiye'de bilindik, kimisi de kaliteli algısı olan markaların t-shirtlerinin hiç birinden memnun kalmadım. Bunlar dışında aldıklarım, aklıma gelmeyenler de vardır.

Polo yakalara gelince, kumaşları biraz daha kaliteli oluyor bence. Pierre Cardin, Defacto ve Altınyıldız polo yakalar bence fena değil. En azından basicler gibi 3 yıkamada hayvan gibi dönmüyor. DeFacto'nun modeline dikkat etmek lazım, hepsi aynı değil.

Dönme ne diyen arkadaşlar, özellikle eski tişörtlerinden omuzlarından sallayıp düz bi zemine sersin. Gövdenin sağ ve solundaki dikişlerin düz olmadığını görürsünüz. Dönme diye ona diyoruz. Ütü yaparken sorun oluyor. Eğer çok dönmediyse giydiğinizde sorun olmaz.

Ayrıca bazı markalar yorumlara bot basıyor, en azından kötü yorumlara dikkat ederek alın. US Polo indirimde diye bi konu var şu anda. Ürünlerine bakarsanız yorumlar hep aynı. O marka da kötü bence. Sadece adı kalmış. Yorumların hepsi çok güzel kesinlikle alın mantığında.
Basic ürün almıyorum zaten. %75 pamuk %25 polyester karışımlı V yaka pololar hoşuna gidiyor saf pamuk olunca kötü oluyor gibi geliyor. Onlarda nadiren düşüyor 250 ye felan hakkediyor

Top Bottom