Neler Yeni

Max 10.900 TL ye her şey dahil Sistem toplama

Utku Aydın

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Utku AYDIN
Klavyeye neden bu kadar üzülüyorsun anlamadım. Baban klavyenin fiyatına bakamaz mı ? Rampage Ultimate al aralarındaki fark sağ üstteki ayarlanabilir ekran onun dışında ahım şahım fark hiç yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
Klavyeye neden bu kadar üzülüyorsun anlamadım. Baban klavyenin fiyatına bakamaz mı ? Rampage Ultimate al aralarındaki fark sağ üstteki ayarlanabilir ekran onun dışında ahım şahım fark hiç yok.
Hazır sistem alırken direk yanında seçecegim için bakmıyor babam ve 100 milyon basım ömrü var yani bana hayli hayli uzun zaman götürsün diye istiyordum ama görünüşe bakılırsa bu hayalimden vaz geçtim.

Delikumru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eray
Dostum bence çok saçma yukarıdaki konuşmaları gördüm klavyeden kısip ekran kartına yatırım yaparsan ileride fps sıkıntısı yaşatmaz sana 300t lil klavyede aynı görevi görüyor 1500tl lik de peki ya ekran kartı öylemi??

Delikumru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eray
Dostum bence çok saçma yukarıdaki konuşmaları gördüm klavyeden kısip ekran kartına yatırım yaparsan ileride fps sıkıntısı yaşatmaz sana 300t lil klavyede aynı görevi görüyor 1500tl lik de peki ya ekran kartı öylemi? Anladım klavye sevdan var ama bence ileride yüzde yüz pişmanlık yaşarsın benden demesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
Dostum bence çok saçma yukarıdaki konuşmaları gördüm klavyeden kısip ekran kartına yatırım yaparsan ileride fps sıkıntısı yaşatmaz sana 300t lil klavyede aynı görevi görüyor 1500tl lik de peki ya ekran kartı öylemi??
O hayalimden vaz geçtigimi söylemiştim ama :D

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Selamlar her şey dahil bir bilgisayar topluyorum şöyle düşündüm (öneriniz varsa hazır sistem olması lazım)

-R5 3600
-Gigabyte B450M S2H
-Gigabyte RTX 2060 Super
-16 GB XPG (2X8) Gammix D30 Ram
-CORSAIR Carbide Serisi SPEC DELTA RGB
-XPG 256GB SX8200 PRO

Ekipmanlar :

-AOC 23.8" 24G2U 144Hz 1ms
-Steelseries Apex Pro
-Steelseries Rival 600
-HyperX Cloud II

Bu şekilde 10.943TL (Troyanın bir hazır sistemi ütoyapda gezerken gömüştüm bende özelleştirdim) sizce alınır mı?? ekipmanlara çok önem veriyorum mesela klavye ömürlük diyebilecegim bir klavye öneriniz varsa hazır sistem olmak zorunda bu arada yanında apex pro seçebilmem lazım babama aldırıken orada klavyenin kaç TL oldugunu göstermeyecegim1500TL izin vermez normalde ama göstermeyecegim için alabilecegim o yüzden hazır sistem olması şart.

Not: Ekipmanları sonra al demeyin ekipmanlarım berbat
Ekipmanlardan biraz kısmani tavsiye ederim mesela mouse olarak SteelSeries Rival 3 alabilirsin klavye olarak Corsair K68 rgb alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
Ekipmanlardan biraz kısmani tavsiye ederim mesela mouse olarak SteelSeries Rival 3 alabilirsin klavye olarak Corsair K68 rgb alabilirsin.
Arkadaşlar o hayallerimden vazgeçtigimi 3. kere söylüyorum ama mouse rival 600 olması şart çünkü elime uydu ve arkadaşımda vardı onalara gittigimde hissiyatı çok hoşuma gitmişti

Utku Aydın

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Utku AYDIN
Tamam artık üstüne gitmeyin vazgeçtim diyor zaten :D +Doların 6.20'ye falan düşmesini beklersen 250 300 TL daha ucuza almış olursun 3600 İşlemci özelleştirirsin.

Utku Aydın

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Utku AYDIN
Tamam o zaman 3 4 hafta sonra konuya beni etiketle. Benim önerebilceklerim bu kadar

Top Bottom