Neler Yeni

Max 10.900 TL ye her şey dahil Sistem toplama

Turgineer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Turgineer
İlgilendiği Kategoriler
3D Animasyon
Instagram
turgineer
Steam
Turgineer
Facebook
Turgineer.Kebab
Twitter
Turgineer_
Discord
Turgineer
Reddit
Turgineer
Nvidia toplamak istiyorum amdnin ekran kartlarını sevmiyorum yani amd ekran kartlarını sevmem için 1-2 neden söylermisiniz?
Nvidia'yı bende seviyorum AMD'den daha kaliteli ancak AMD ekran kartları daha ucuz.

Şakamısınız?
Güzel klavye-mouse bir oyuncu için önemli elbette ancak e-spor ile ilgilenmiyecekseniz biraz daha ikinci planda olabilirdiye düşünmekteyim. Bence öncelikle bütçenizden almak istediğiniz klavye-mouse setinin fiyatı kadarını çıkarın. Klavye mouse 900₺ tutuyorsa mesela 10.000₺ bütçe parçalara bakalım.

Mehmet Anıl

80+ Silver
O klavye hayalim elime fırsat geçmişken almak istiyorum aksi taktirde birdaha alamam ve amd ekran kartlarını sevmiyorum yani işlemcileri okey de ekran karatları çok içime sinmiyor :(
klavye steelseries alma kesinlikle 1500tl klavye alcma diye pc yi düsurme 600tl ye corsair k68 rgb mekanik al ekran kartini sapphire rx5700xt yap güven bana daha performansli ve daha soğuk calisiyor testlerkne bak mouse olarak rival 650 kulaklik cloud 2 al bende lullaniyorum memnunum anakarti gigabyte b450 aorus elite yap

Mehmet Anıl

80+ Silver
mo
Selamlar her şey dahil bir bilgisayar topluyorum şöyle düşündüm (öneriniz varsa hazır sistem olması lazım)

-R5 3600
-Gigabyte B450M S2H
-Gigabyte RTX 2060 Super
-16 GB XPG (2X8) Gammix D30 Ram
-CORSAIR Carbide Serisi SPEC DELTA RGB
-XPG 256GB SX8200 PRO

Ekipmanlar :

-AOC 23.8" 24G2U 144Hz 1ms
-Steelseries Apex Pro
-Steelseries Rival 600
-HyperX Cloud II

Bu şekilde 10.943TL (Troyanın bir hazır sistemi ütoyapda gezerken gömüştüm bende özelleştirdim) sizce alınır mı?? ekipmanlara çok önem veriyorum mesela klavye ömürlük diyebilecegim bir klavye öneriniz varsa hazır sistem olmak zorunda bu arada yanında apex pro seçebilmem lazım babama aldırıken orada klavyenin kaç TL oldugunu göstermeyecegim 1500TL izin vermez normalde ama göstermeyecegim için alabilecegim o yüzden hazır sistem olması şart.

Not: Ekipmanları sonra al demeyin ekipmanlarım berbat
nitöru vieweonic xg2405 al kasayida cooler master mb520 al aoc monitor 3ms viewsonic 1ms 1505tl klavyeye vercem diye oyundan kısma

Egemen_34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Egemen Yılmaz
Selamlar her şey dahil bir bilgisayar topluyorum şöyle düşündüm (öneriniz varsa hazır sistem olması lazım)

-R5 3600
-Gigabyte B450M S2H
-Gigabyte RTX 2060 Super
-16 GB XPG (2X8) Gammix D30 Ram
-CORSAIR Carbide Serisi SPEC DELTA RGB
-XPG 256GB SX8200 PRO

Ekipmanlar :

-AOC 23.8" 24G2U 144Hz 1ms
-Steelseries Apex Pro
-Steelseries Rival 600
-HyperX Cloud II

Bu şekilde 10.943TL (Troyanın bir hazır sistemi ütoyapda gezerken gömüştüm bende özelleştirdim) sizce alınır mı?? ekipmanlara çok önem veriyorum mesela klavye ömürlük diyebilecegim bir klavye öneriniz varsa hazır sistem olmak zorunda bu arada yanında apex pro seçebilmem lazım babama aldırıken orada klavyenin kaç TL oldugunu göstermeyecegim 1500TL izin vermez normalde ama göstermeyecegim için alabilecegim o yüzden hazır sistem olması şart.

Not: Ekipmanları sonra al demeyin ekipmanlarım berbat
Apex pro gibi pahalı bir klavyeye bence gerek yok onun yerine 300-400 TL civarı çok iyi bir klavye bulabilirsin kalan para ile sistemini geliştirebilirsin .

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
YAW ARKADAŞLAR EKİPMANLARDAN VAZGEÇTİM DİYORUM ANLAMIYORMUSUNUZ? 40 KERE SÖYLEDİM ALLAH AŞKINA BİRAZ OKUYUN YA.

Top Bottom