Neler Yeni

Max 10000TL olacak şekilde telefon önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
Evet öyle sanıyordum
Hocam cihazı istediğiniz kadar donanım koyun yazılım olmadan olmuyor. Bunun kanıtı olarak Google zamanında herkes 2 3 kameralı telefon üretirken tek ama en kaliteli Kamera lensini koyup yazılımla halletmişti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

OnePlus ürünleri 10k sınırını çoktan aşmış nord var oda 5 6k bandında

thekadley

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali
En basiti işlemci güçlülüğünden dolayı uzun ömürlülük. Bunun yanı sıra yazılım farkı, güncelleme desteği, ekran teknolojisi gibi şeyler. Xiaomi yazılımını düzeltmediği sürece üst düzey telefonları bence alınası değil.
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

Hocam cihazı istediğiniz kadar donanım koyun yazılım olmadan olmuyor. Bunun kanıtı olarak Google zamanında herkes 2 3 kameralı telefon üretirken tek ama en kaliteli Kamera lensini koyup yazılımla halletmişti.

Anladım teşekkür ederim.

cNNs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes İNAN
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Telefon Tablet
s20 fe yakın zamanda alıp kullanmış birisiyim çok memnunum bence harika bir telefon 8 ram 256 olanını almıştım bir fırsat geldi elime Xr ile takas ettim üzerine ücret verip şuan dahada memnunum çünkü iphone seviyorum ve bence gerçek anlamda hepsinden iyi xiaomi bir önceki telefonumdu red mi note 7 kullanıyordum tamam fiyat performans ürünü ama samsung s20 felan varken el sürülmez

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş

Haklısınız. Xiaomi telefon almıştım içerisinde snapdragon 865 var ama feci ısınıyor internette gezinirken bile. Mecbur saf android yükleyeceğim şimdi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
Haklısınız. Xiaomi telefon almıştım içerisinde snapdragon 865 var ama feci ısınıyor internette gezinirken bile. Mecbur saf android yükleyeceğim şimdi.
Ekonomik şartlardan bende Xiaomi kullanıyorum. Redmi note 8 pro işimi görüyor ama kıyaslanmaz eskiden f/p idi şimdi o kadar uygun fiyatlarıda kalmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
CANER GÜNAYDIN
Arkadaşlar siz şaka mısınız? Konu sahibinin 10bin TL bütçesi var gidip iPhone x öneriyorsunuz saçmalamayın. S21 öneriyorum.
Ne alaka dostum ? Android almak şart mı bütçen 10 bin lira ise :) Buraya en az 20 adet android telefon eklerim 1 sene sonra sorun çıkarmaya başlayacak. İphone X çıkalı 5 sene oldu hala güncelleme alan ve sorunsuz çalışan bir telefon

Ne alaka dostum ? Android almak şart mı bütçen 10 bin lira ise :) Buraya en az 20 adet android telefon eklerim 1 sene sonra sorun çıkarmaya başlayacak. İphone X çıkalı 5 sene oldu hala güncelleme alan ve sorunsuz çalışan bir telefon
20 tane Xiaomi eklerseniz bu dediğiniz doğru olur evet. Kendiniz söylüyorsunuz 5 sene önce çıktı diye artık eskidi. O kadar büyük bütçeye gidip de x önermeyi aşırı saçma buluyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
CANER GÜNAYDIN
20 tane Xiaomi eklerseniz bu dediğiniz doğru olur evet. Kendiniz söylüyorsunuz 5 sene önce çıktı diye artık eskidi. O kadar büyük bütçeye gidip de x önermeyi aşırı saçma buluyorum.
20 tane xioami eklerim demiyorum 20 adet android telefon. Samsung Oppo realme tecno tcl huawei sürüsüyle android marka var. Bu saçma fikre nereden kapıldın bilmiyorum. Başkalarının fikirlerine saçma demeden sataşmadan önce bir düşün. Daha fazlada muhattap olma benle

Top Bottom