Neler Yeni

Max 230 TL Kulakiçi Bass Kulaklık

miktwa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Utku Genç
Daha ucuz Cable bulunur, TR'de bile olabilir.
Şimdi bu KZ yi alınca o 143 lük olanı almama gerek yok dimi bir de renk seçimi diyor o başlık rengi mi yoksa kablo rengimi?

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,476
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
Şimdi bu KZ yi alınca o 143 lük olanı almama gerek yok dimi bir de renk seçimi diyor o başlık rengi mi yoksa kablo rengimi?
Başlık rengi, hayır kendi içerisinde normal kablo ile geliyor adamlar kablosuz yapman için aparat olduğunu söylüyor.
Şöyle diyim KZ'de ay kulaklığın kablosu koptu gibi bir durum yok, başlıklar çıkarılıp takılabilir çoğu modelde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Ogün Ulaş Dedeler
Gaming olarak değil de media olarak Sennheiser cx275s öneririm. Gaming performansı bilmiyorum

miktwa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Utku Genç
Başlık rengi, hayır kendi içerisinde normal kablo ile geliyor adamlar kablosuz yapman için aparat olduğunu söylüyor.
Şöyle diyim KZ'de ay kulaklığın kablosu koptu gibi bir durum yok, başlıklar çıkarılıp takılabilir çoğu modelde.
Ya ben o kabloların ya da bir şeyinin belli bir süre sonra değiştirilmesi gerektiğini duydum ya da öyle bir şey var mı?

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,476
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
Ya ben o kabloların ya da bir şeyinin belli bir süre sonra değiştirilmesi gerektiğini duydum ya da öyle bir şey var mı?
Hayır sıkıntı çıkarmadığı sürece devam ediyorsun.
KZ'nin Terminatör dahil neredeyse hepsini kullandım ZSN PRO almayı düşünüyorum tekrar.

miktwa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Utku Genç
Hayır sıkıntı çıkarmadığı sürece devam ediyorsun.
KZ'nin Terminatör dahil neredeyse hepsini kullandım ZSN PRO almayı düşünüyorum tekrar.
Çok sağol dostum bende yarın sipariş veriyorum

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,476
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
Çok sağol dostum bende yarın sipariş veriyorum
Hayırlı olsun, umarım memnun kalırsın. Ses seviyesi olarak gayet iyi benim için fakat kişiden kişiye değişir.
Aldıktan sonra RIP&TEAR dinlemeni öneririm :D

miktwa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Utku Genç
Hayırlı olsun, umarım memnun kalırsın. Ses seviyesi olarak gayet iyi benim için fakat kişiden kişiye değişir.
Aldıktan sonra RIP&TEAR dinlemeni öneririm :D
Sipariş verdim de aklıma girişi kaç mm olduğu geldi 3.5 muş 2.5 yıldır iphone 6 kullanıyorum ve kaç mm olduğunu bilmiyorum hiçbir yerde de bulamadım ahahha iphone 6’nın kaç mm kanka ?

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,476
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
Sipariş verdim de aklıma girişi kaç mm olduğu geldi 3.5 muş 2.5 yıldır iphone 6 kullanıyorum ve kaç mm olduğunu bilmiyorum hiçbir yerde de bulamadım ahahha iphone 6’nın kaç mm kanka ?
iPhone SE ile kullanırken bir sıkıntı yaşamadım :D

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İphone 6'da var sanırım 3.5mm giriş efendim.

miktwa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Utku Genç
Alınca foruma incelemesini yapsana bende alacağım ona göre .
Kanka 2 günde elime ulaştı , hala nasıl takacağımı bilmiyorum kullanışı biraz garip ama aşırı güzel bass veriyor ben pcde gp warlord kullanıyodum onun 1-2 tık altı ama kulakiçine göre efsane bence bu fiyata daha iyisi çıkmaz

Top Bottom