Neler Yeni

Max 2K Wireless Mouse Önerisi

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,885
İsim
Mehmet
Bütçe
2000
Max 2k bütçe ile wireless gaming mouse arıyorum. Model O wireless gibi honeycomb dizayn istemiyorum. Elimde Rival 3 Wireless da var, biraz daha avuç içini destekleyecek bir şey istiyorum, elim muhtemelen L.
Şu an kafamda Deathadder V2 Pro var ve indirim kovalıyorum ama clicklerin çok sağlam olmadığını söyleyenler var, daha iyi önerileriniz varsa bekliyorum, 2k geçmek istemiyorum, altında kalırsa iyi olur.
Ağırlık max 80-90gr
R3 ten geçtiğime değsin
Mümkünse rtings incelemesi olsun.

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
Max 2k bütçe ile wireless gaming mouse arıyorum. Model O wireless gibi honeycomb dizayn istemiyorum. Elimde Rival 3 Wireless da var, biraz daha avuç içini destekleyecek bir şey istiyorum, elim muhtemelen L.
Şu an kafamda Deathadder V2 Pro var ve indirim kovalıyorum ama clicklerin çok sağlam olmadığını söyleyenler var, daha iyi önerileriniz varsa bekliyorum, 2k geçmek istemiyorum, altında kalırsa iyi olur.
Ağırlık max 80-90gr
R3 ten geçtiğime değsin
biraz bütçe arttırabilirseniz kesinlikle

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,885
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sensör tier list
Lamzu yada ninjutsu soralara bakabilirsiniz
İkisi de güzel fare ama ele biraz daha iyi oturacak, sağ ele göre tasarımlı fare olursa çok daha iyi olur

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
İkisi de güzel fare ama ele biraz daha iyi oturacak, sağ ele göre tasarımlı fare olursa çok daha iyi olur
o fiyatlara el şeklinde steelseriesın bir mouse vardı ama fazlasıyla steelseries kullanan biri olarak önermem eski deathadder falan var onuda ergonomik gözükmüyor genede bir bakın

El-Turco

80+ Bronze
aerox 3 wireless 2022 iyidir hafif ve yapısı sensörü iyi, valorant pro arkadaşlarımın net tercihidir hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

fp yani

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,885
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aerox 3 wireless 2022 iyidir hafif ve yapısı sensörü iyi, valorant pro arkadaşlarımın net tercihidir hocam

fp yani
Bakacağım hocam teşekkürler

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Ağırlık max 80-90gr
R3 ten geçtiğime değsin
Lamzu atlantis der susarım. (profesyonel fps oyuncusuyum kendim kullanıyorum. Hayatımda kullandığım en iyi mouse)

Kesinlikle katılıyorum.

El-Turco

80+ Bronze
gecikme değerini tam bilmiyorum ama net tepkime veriyor bizzat da kullandım öyle geç gelme geç algılama yaşamadım şarjı az olduğunda dahi

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver

fp yani
Pro arkadaşlarının rankını söyle bakalım, gece gece eğlence çıktı. Lamzu, ninjutso varken aerox diyor XDD.

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Emre
gecikme değerini tam bilmiyorum ama net tepkime veriyor bizzat da kullandım öyle geç gelme geç algılama yaşamadım şarjı az olduğunda dahi
Öyle bir şeyden bahsetmiyorum zaten
Ama lanzu
Ninjatu sora
Razer viper v2 pro
Gibi mouseler var aerox 3 fiyatı st olduğu için pahalı

Top Bottom