Neler Yeni

Kablosuz mous tercihinde yarım lazım dostlar

yaqlasma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Caner güven
Bütçe
2000
Merhaba
Kablosuz bir fare arayışındayım.Cikamadim işin içimden. Fiyatlar daha da patlamadan .

Elim ölçüsü 19/9 (palm)
1. Model darmoshark m3.
2 Model razer deathadder v2 pro
3. Model razer deathadder v2x hyperspeed aralarinda kaldim
( pilli olan sanki biraz mide bulandiracak zamanla ) yada pil daha uzun kullanım sunuyor. sarjlı pil ve cihaz alip daha sağlıklı kullanir miyiz bilemedim . Diğerlerinde de batarya sonunda ölecek . Pil daha kolaylıkla bulunur değiştirilir . Her hangi birini kullanan dostların fikri nedir öneriniz nedir 1600 bandındaki m3 cok makul geldi bana fiyat yüzünden . ( Birde merak ettiğim ilk defa boyle yuksek maliyetli mouse alacagim razer alirsak 3 sene sonra arizalansa parca bulabilir miyiz darmoshark m3 bulamazmışım gibi geliyor da 😂 hayatimiz f/p oldu bir yardım edin dostlar . 2500 bandına çıkmak hiç istemiyorum . 1500 2k arası Max bütçe
Haftada 2-3 saat anca oyun oynuyorum CS fm banner lord birde .

Ek birde hangisi daha yeni model . V2 pro kalitesi yüksek üst seviye fakat o parayada yazık. Bir el atın hocam 2. El de bakıyorum bu V2x ikinci elde 3-4 ay önce alınanlar var 1k civarı tercih edilir mi sıfır mi alayım .
Çok teşekkür ederim herkese şimdiden .

Pilli modelde beyaz yok ama alıp kaplama yaparız artık 😁

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Merhaba
Kablosuz bir fare arayışındayım.Cikamadim işin içimden. Fiyatlar daha da patlamadan .

Elim ölçüsü 19/9 (palm)
1. Model darmoshark m3.
2 Model razer deathadder v2 pro
3. Model razer deathadder v2x hyperspeed aralarinda kaldim
( pilli olan sanki biraz mide bulandiracak zamanla ) yada pil daha uzun kullanım sunuyor. sarjlı pil ve cihaz alip daha sağlıklı kullanir miyiz bilemedim . Diğerlerinde de batarya sonunda ölecek . Pil daha kolaylıkla bulunur değiştirilir . Her hangi birini kullanan dostların fikri nedir öneriniz nedir 1600 bandındaki m3 cok makul geldi bana fiyat yüzünden . ( Birde merak ettiğim ilk defa boyle yuksek maliyetli mouse alacagim razer alirsak 3 sene sonra arizalansa parca bulabilir miyiz darmoshark m3 bulamazmışım gibi geliyor da 😂 hayatimiz f/p oldu bir yardım edin dostlar . 2500 bandına çıkmak hiç istemiyorum . 1500 2k arası Max bütçe
Haftada 2-3 saat anca oyun oynuyorum CS fm banner lord birde .

Ek birde hangisi daha yeni model . V2 pro kalitesi yüksek üst seviye fakat o parayada yazık. Bir el atın hocam 2. El de bakıyorum bu V2x ikinci elde 3-4 ay önce alınanlar var 1k civarı tercih edilir mi sıfır mi alayım .
Çok teşekkür ederim herkese şimdiden .

Pilli modelde beyaz yok ama alıp kaplama yaparız artık 😁
Hiçbirini alma. Alabileceğin açık ara en iyi mouse Dareu A950 pro 4k bu fiyata.

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Pil direkt ağırlığa etki edecektir ama onu da düşün. Tabi içine batarya konunca da ağırlık artar da yine de şarjlılar daha hafif kalıyor diye biliyorum. Ne alırsan al hafif al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Razerlari direk eliyorum zaten direk daemoshark ile kıyaslandığımızda bile
1khz vs 4khz polling rate farkı
58 vs 53 gr ağırlık farki
Darmoshark malzeme kalitesi kotu dareu malzeme kalitesi kıyasla çok daha iyi(pbt butonlar vs)
Dareunun kontrolcüsü darmoshark a göre çok daha iyi.
Switchler ve sensör aynı.

Buna rağmen dareu şuan indirimle 100 TL daha ucuza geliyor.

yaqlasma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Caner güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bakacağım bu söylediğin modele hemen benim bilekte ufaktan sıkıntı vermeye başladı küçük gelsin istemiyorum .uzun elim kısa kalmazmi bu onerdiginson fare
Screenshot_2024-01-02-03-21-00-71_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

yaqlasma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Caner güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Razerlari direk eliyorum zaten direk daemoshark ile kıyaslandığımızda bile
1khz vs 4khz polling rate farkı
58 vs 53 gr ağırlık farki
Darmoshark malzeme kalitesi kotu dareu malzeme kalitesi kıyasla çok daha iyi(pbt butonlar vs)
Dareunun kontrolcüsü darmoshark a göre çok daha iyi.
Switchler ve sensör aynı.

Buna rağmen dareu şuan indirimle 100 TL daha ucuza geliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Kalmaz hocam merak etmeyin.

Top Bottom