Neler Yeni

Max 40.000 tl Araba Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
HAFIZ MEHMET
Sevgili Dostlar,
1 haftadır konuyu açayımmı saçma olurmu diye düşünüyorum ama şimdi açmaya karar verdim.
Babam 93 model 98.000 km mor tofaş şahinimizi aralık 2020 de 16.000 TL ye eski komşumuza satmış.
İlk başta çok sinirlendim baba dedim niye böyle yaptın ? dediki "O arabayı sevemedim dedi"Piyasadan haberide var kendisi türkiye sigortada çalışıyor.Neyse Şuan ikimizde az boyalı yada boyasız,max 200.000 km,minimum 1996 model,aile arabası arıyoruz.Max 40.000 TL dedim ama bit tık fazlada olabilir babam pazarlık yeteneğine güveniyor.Önerilerinizi ve Cevaplarınızı Bekliyorum.
taksi çıkması albea al

Lillia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Arda
Bulabilirseniz Fiat Albea öneririm.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-m20b20-ust-kapak-yeni-907903266/detay

Bence bmw lere bakmalısın çünkü ucuz bence çoğu , model yılı uyuyor mu bakamadım ama yine de temiz bmw almak o hondadan iyi olabilir
Adam arabaya binmek istiyor bu BMW'lerde tam tersi araba sahibine biner.

Lillia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Arda
O kadar sıkıntı çıkartır mı ya o kadar pahalı mı yedek parça
Euro yüksek maalesef hala çoğu şey Almanya'dan geliyor. Üstüne bizim sanayi tamircilerinin de çoğu kazıkçı yetmezmiş gibi çok sıkıntı çıkarabilecek arabalar bunlar.

Çok güzel bir söz vardır ilk sahibi BMW'ye BMW ikinci sahibine biner diye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yavuz Çaylı
İlgilendiği Kategoriler
Araba, ufak tefek teknoloji
Discord
YAwUZ#9261

keremGWN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
mustafa kerem güven
Sevgili Dostlar,
1 haftadır konuyu açayımmı saçma olurmu diye düşünüyorum ama şimdi açmaya karar verdim.
Babam 93 model 98.000 km mor tofaş şahinimizi aralık 2020 de 16.000 TL ye eski komşumuza satmış.
İlk başta çok sinirlendim baba dedim niye böyle yaptın ? dediki "O arabayı sevemedim dedi"Piyasadan haberide var kendisi türkiye sigortada çalışıyor.Neyse Şuan ikimizde az boyalı yada boyasız,max 200.000 km,minimum 1996 model,aile arabası arıyoruz.Max 40.000 TL dedim ama bit tık fazlada olabilir babam pazarlık yeteneğine güveniyor.Önerilerinizi ve Cevaplarınızı Bekliyorum.
o paraya boyalı olmasını umarsama yürür sağlamsa kaza nemli değilse al boyatırsın

alpidogan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Alperen Doğan
Sevgili Dostlar,
Lada vegalara bakabilirsin çok güzel arabadır.Tam piyasasını bilmiyorum ama 40k altınadır tahminim. Hem de seridir 11.5 saniye gibi bir 0-100 ü vardı. Rus arabası kolay kolay sorun çıkartmaz çıkartsa da parçası ucuz.

Top Bottom