Neler Yeni

Max 600 TL Gamepad Önerisi

iWexlyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Umut Arsak
Bütçe
600
Arkadaşlar bütçem 600 TL , bir kuruş dahi çıkamam maalesef. Bu bütçe aralığında replika Xbox veya PS kolu önerilerinize açığım. 3 ürün arasında kaldım.
Bunlardan biri F310. (Fakat ergonomik olarak soru işareti bırakıyor bende tuşların hissiyatı nasıldır önerir misiniz repkila almaktansa daha mı iyidir)

Attığım iki linkteki ürünler arasında bir fark var mıdır ? Replika önerir misiniz yoksa F310 almak daha mı mantıklı olur. Şöyle ki FIFA oynamayı planlıyorum ve koşma tuşunu R1'de kullanan biriyim. F310 modelinde R1 clickli olduğu için zamanla bozulma meydana gelir mi ?

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
855
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Arkadaşlar bütçem 600 TL , bir kuruş dahi çıkamam maalesef. Bu bütçe aralığında replika Xbox veya PS kolu önerilerinize açığım. 3 ürün arasında kaldım.
Bunlardan biri F310. (Fakat ergonomik olarak soru işareti bırakıyor bende tuşların hissiyatı nasıldır önerir misiniz repkila almaktansa daha mı iyidir)

Attığım iki linkteki ürünler arasında bir fark var mıdır ? Replika önerir misiniz yoksa F310 almak daha mı mantıklı olur. Şöyle ki FIFA oynamayı planlıyorum ve koşma tuşunu R1'de kullanan biriyim. F310 modelinde R1 clickli olduğu için zamanla bozulma meydana gelir mi ?
çakma al geç 1 yıldır kullanıyorum tas gibi

iWexlyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Umut Arsak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
855
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Hocam hangi ürünü kullanıyorsun link atma şansın var mı ?

ben burdan aldım ama tüenmiş , herangi bir yerden alsan olur

20230902_153855.jpg

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Metehan

Kendim kullanmadım ama kullanıcı yorumları genel olarak olumlu yönde. Hem de bütçenizden daha uygun fiyata

Top Bottom