Neler Yeni

Maximum Genç Kredi Kartı hakkında bilgi verir misiniz?

Wocix

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba, Maximum Genç Kredi Kartı hakkında bilgiler verebilir misiniz? Teşekkür ederim şimdiden.

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
Ne tür bir bilgi istiyorsun. Ben o kartı kullanıyorum.

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
yani aklınıza gelen bilgileri söylerseniz sevinirim veya tecrübelerinizi genel olarak
Öğrenci olarak alıyorsanız eğer 2k limit oluyor. Limit artışı yapamıyorsun ve başka bir kredi kartı başvurun onaylanmıyor. Kampanyaların bazılarına katıldım. Ayriyetten harcama yaptıkça maxipuan kazanıyorsun ve uygulama içinde alışveriş yapabiliyorsun. Misal kampanya katıldıktan sonra 40 maxipuan gelmişti bana oradan RP satın almıştım ücretsiz.

21ebu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ebubekir
Öğrenci olarak alıyorsanız eğer 2k limit oluyor. Limit artışı yapamıyorsun ve başka bir kredi kartı başvurun onaylanmıyor. Kampanyaların bazılarına katıldım. Ayriyetten harcama yaptıkça maxipuan kazanıyorsun ve uygulama içinde alışveriş yapabiliyorsun. Misal kampanya katıldıktan sonra 40 maxipuan gelmişti bana oradan RP satın almıştım ücretsiz.
Mesela ben okumuyorum ama şu an 17'yim, 21 martta 18 olacağım alabilir miyim bu karttan?

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
Mesela ben okumuyorum ama şu an 17'yim, 21 martta 18 olacağım alabilir miyim bu karttan?
Çalışmıyorsan eğer onaylanmayabilir. 18 olduğunda şansını deneyebilirsin.

Davidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Davut Kuh
Sana önerim enpara kredi kartı alman çünkü faizsiz ve yıllık aidat denen saçmalıkla uğraşmıyorsun, öğrenciysen de ziraatten açtır oradakinde de faiz ve yıllık aidat yok. Ben İŞ'TE Üniversiteli kullanıyorum, bir maximum kartı yine. Limit arttırımını şu şekilde yapabiliyorsun; mesela 2k limitin var sen de 1900 lira falan harcama yaparsan limit arttırmayı otomatik olarak öneriyor zaten sana.

Şöyle bir önemli tavsiyede bulunayım sana, eğer sabit bir gelirin yoksa kesinlikle kredi kartı alma. Ben kykma güvenip açtırdım şu an pişmanım 2 kredi kartım var yaklaşık 4k borç var. Ama dersen ki ben eli kapalı biriyim kolay kolay harcama yapmam borca düşmem diyebiliyorsan ve kendine güveniyorsan orası işin sana kalmış olan kısmıdır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,056
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez
Top Bottom