Neler Yeni

MAYIS AYI'NIN ÜRÜNLERİ 🔥 HANGİ ÜRÜNLERDE İNDİRİM GELSİN 🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Peter Parker

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Berkay Kurt
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Yayıncılığı,laptop
Kesinlikle bir beyaz klavye

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
Efe
Tüm steelseries ürünleri indirimde adam stok fazlası diyor bu kafaya nasıl ulaşıyorsunuz merak ediyorum.
rival 3 bimdeki fiyatıyla aynı reis o konuda ne diyeceksin? hatta bimin sitesinde 2 aydır falan 249dan satışta.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bu dolar kurunda halen bir şeyler yapmaya çalışan adamlara karşı indirim begenmeyen doyumsuz arkadaşlar bilmeli ki videoda bile doların herkesin planlarının içine etti diyorum. Kısacasi tahminlerimde pek yanildigimi görmedim ve umarım bu fiyatları mumla aramazsınız. Sevgiler

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bir ayı daha bitirdik teşekkürler

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
yine harika bir indirim piyasa fiyatı indirmli diye yazılan bir ünü daha
Arkadaşım bir tane ürünü de indirime sokabilirdik hiç de ağzını da açamazsın o üründe indirimli bu üründe indirimli dolar bu kadar değişikken 20 tane ürünü kontrol etmez kolay şe zannedip klavye de estirmeyin kabak tadı veriyorsunuz. İnsan sırf Arctis 1 deki indirim hatrına bile biraz anlamaya çalışır. İşiniz gücünüz açık aramak.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Sanki bir tane SS ürünü var, al sana Rival 600 en ucuz fiyattan 125TL daha ucuz. 20 ürünün farzet 10'unu kur dalgasından kontrol edemedik videoda bile söylüyuorum peki geriye kalan indirimli 10 ürünün hatrı yok mu? veya 1 ürün ya 1 ürünün hatrı yok mu? Bir firmayla konuşurken "takipçilerime" demiyorum hep "kardeşlerime, çocuklara" iyi fiyat verelim diye sizleri benimsiyorum ulan hatam da yok dolar kuru yüzünden "bazı" indirimler piyasa fiyatına yükselmiş beni oradan vuruyorsunuz. Harbiden çok kırıcı yorumlar inanamıyorum. Bu kadar çıkarcı bu kadar pamuk ipliğindeyseniz beni takip etmeyin kemik kitlem nasiplensin.

sd.jpg

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom