Neler Yeni

MCity 1-1 Real Madrid / REAL MADRİD YARI FİNALDE!

KİM KAZANIR?

• Real

Oylar: 47 75.8%
  • City

Oylar: 15 24.2%

• Oy kullanan toplam üye
    62

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,743
İsim
Oğuz
Madrid bir şey yapmadan kazandı helal olsun

Reindi

80+ Silver
Real kalecisini yemeğe çıkarmalı adam city yi elemiş.
realin kadro kalitesi cityden 1 gram aşağı kalır yanı yok city gibi topa sahip olmaya çalıssalar şu tablo max 53-47 54-46 falan olurdu max oda yani şut sayılarıda 15-13 civarı bir şey olurdu

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,165
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Futbol oynamayan takımlardan nefret ediyorum. Real Madrid rakip sahaya gitmeden turu geçti maalesef. PSG-RM finali ve RM galibiyeti %99.

Palo DAYI

80+ Silver
33 şut yemek real gibi 14 UCL si olan takıma yakışıyor mu kanka?
Karşındaki takim m.city tabii ki yakışmıyor ama taktiksel açıdan hersey onların yararinaydi bugun

The Semih

80+ Silver
realin kadro kalitesi cityden 1 gram aşağı kalır yanı yok city gibi topa sahip olmaya çalıssalar şu tablo max 53-47 54-46 falan olurdu max oda yani şut sayılarıda 15-13 civarı bir şey olurdu
Kanka city nin oyun tarzı ile realinki aynı değil, o yüzden tablo böyle. Real madrid top çeviren bir takım değil fırsatçı golcü benzema zamanında o yüzden 80 den sonra 3 gol atıp yükseldiler finale.

City maçı kontrol altında tutabilen bir takım, fakat bu tabloya bu sonuc cidden olmamış en az 5 atar diye bekliyodum ben.

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,971
İsim
İsim İSİMOĞLU
Paris alirsa güzel olur ama real varken çok cok zor
Dembele ve Mbappe nın finalde yapacağı dövün haddi hesabı yok ama Real in ne yapacağı belli olmaz. Paris kesin benim gözümde, kupada partisi eleyebilecek tek takım City idi. Ama baybay çekti. Paris şampiyon.

Reindi

80+ Silver
Kanka city nin oyun tarzı ile realinki aynı değil, o yüzden tablo böyle. Real madrid top çeviren bir takım değil fırsatçı golcü benzema zamanında o yüzden 80 den sonra 3 gol atıp yükseldiler finale.

City maçı kontrol altında tutabilen bir takım, fakat bu tabloya bu sonuc cidden olmamış en az 5 atar diye bekliyodum ben.
bu arada real rezalet oynadı ideal fenerin 11 i çıksa bu kadar ezilmezdi hiç bir şey yapmadılar turu da haketmediler real taraftarı olarak söylüyorum bunu şu tablo cidden rezalet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dembele ve Mbappe nın finalde yapacağı dövün haddi hesabı yok ama Real in ne yapacağı belli olmaz. Paris kesin benim gözümde, kupada partisi eleyebilecek tek takım City idi. Ama baybay çekti. Paris şampiyon.
yok kanka real şampiyon

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,971
İsim
İsim İSİMOĞLU
16 korner, 33 şut ile yenilmek de City nın avelligi diyelim.

The Semih

80+ Silver
+1 City bu maçı alsaydı garanti kupayı alırdı, ama şuan PSG ve Bayern daha yakın.

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,971
İsim
İsim İSİMOĞLU
bu arada real rezalet oynadı ideal fenerin 11 i çıksa bu kadar ezilmezdi hiç bir şey yapmadılar turu da haketmediler real taraftarı olarak söylüyorum bunu şu tablo cidden rezalet

yok kanka real şampiyon
Göreceksin kanka. UCL finailinin gazı ile mbappe, dembele, vitinha neler yapacak.

+1 City bu maçı alsaydı garanti kupayı alırdı, ama şuan PSG ve Bayern daha yakın.
Bayern Partisi rüyasında alır ama Paris bambaşka.

Reindi

80+ Silver
Göreceksin kanka. UCL finailinin gazı ile mbappe, dembele, vitinha neler yapacak.

Bayern Partisi rüyasında alır ama Paris bambaşka.
o övdüğünüz paris barçayı kırmızı olmasa yine yenemezdi 29. dk de kırmızı gördüler maç bir anda dönüverdi bu tarafa barça psg yi evinde yendi bide 2-3 kırmızı görmese barçadan tur falan alamazdı psg kaldı ki real bu barçaya tecavüz etti camp nou da boş yapmaya gerek yok ortada bir kupa varsa real talibi değil sahibidir konu kapanmıştır

Top Bottom