Neler Yeni

Rakiplerini Grafikleriyle kıskandıracak MMORPG karşınızda! Kayra Online

Bir MMORPG oyuncusu olarak Kayra Online'a şans verecek misiniz?

• Evet, oynamayı düşünüyorum.

• Hayır, oynamayı düşünmüyorum.

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,083
İsim
Lydranx
Merhabalar, bildiğiniz üzere ben genellikle Türk yapımcılara destek vermeyi ve oyunlarını Donanım Arşivi üzerinde tanıtıp daha fazla kitleye elimden geldiğince ulaştırmayı seven biriyim.
Konumuza geçmeden önce diğer paylaştığım Türk yapımı oyunlara göz atmak için bir link bırakıyorum.

Oyunumuzun Adı : Kayra Online
Oyunumuz hakkında kısaca bahsetmek gerekirse : Türk Mitolojisini içeren sürükleyici hikayesine Kayra Online ile sen de tanık ol! Karakterlerini güçlendir, Yeni mekanlar kesfet, Zorlu mücadelelere gir, Kale Karakol – Olimpiyat savaslarına katıl ve diğer oyunculara kimin güçlü olduğunu göster!
Oyunumuzun internet sitesi : https://kayraonlineoyun.com
Oyun ücreti : ÜCRETSİZ.

Geliştirici ekip ile Discord sunucuları üzerinden iletişime geçme şansı yakaladım ve kendilerine gerçekten çok teşekkür ediyorum. Gece saat 01.00 olmasına rağmen aktif ve hızlı bir kadro ile hizmet veriyorlar.

Geliştirici ekibe sorduğum sorulara gelecek olursak;
1-) Oyununuz Kayra Online diğer MMORPG oyunlarında bulamadığımız yenilikler ile mi karşımıza çıkacak yoksa eskiden beri bildiğimiz sistemlerin geliştirilmiş hali ile mi?

2-) Oyununuzu geniş kitlelere ulaştırmak konusunda nasıl bir reklam projesi düşünüyorsunuz?

3-) Oyuncularınıza nasıl iletişim kolaylıkları sunuyorsunuz?

4-)Ne zaman we-transfer üzerinden indirmeler kalkacak?

5-) Her şey yolunda gitti ve beta süreci bitti.Anlık Online hedefiniz ne kadar?

6-) Oyun ne zaman açık betadan çıkacak?

7-) MMORPG'lerde genellikle yasak olsa da PVP sunucular bulunur. Bu konu hakkında siz ne yapmayı planlıyorsunuz?

8 - ) Sınıflar neler olacak?

9-)Oyun P2W mi? Evet ise sebebi, hayır ise sebebi nedir?

Oyun içi görsellere geldiğimizde "kendi fikrime göre" gerçekten günümüzde en güzel grafikler sahip olan MMORPG olduğunu söyleyebilirim.

Konunun sonuna geldiğimizde MMORPG oyunlarını seven kişilerin bu yerli yapıma bir şans vermelerini kesinlikle istiyorum,oyun gerçekten 2021 standartlarına hem grafik hem de oynanış açısından uyum sağlıyor.Eskiden oynadığımız Knight Online / Metin2 / Silkroad gibi oyunlar birer efsane olsalarda artık günümüz teknolojilerini desteklemiyor ve grafiklerini,oynanışlarını yenileyemiyorlar.Kayra Online eğer hedeflerini başarırsa 2020 yılından itibaren yeni bir EFSANE MMORPG bu topraklardan çıkacağını düşünüyorum. Umarım başarılı olur ve istediklerini gerçekleştirirler. Kendilerine tekrardan benimle konuştukları ve sorularımı cevapladığı için teşekkür ederken hemde bir oyuncu olarak Kayra Online gibi bir projeyi çekinmeden,risk alarak,korkusuz bir şekilde geliştirdikleri için. Oyun beta sürecinden çıktığı ilk gün itibariyle bende bir şans vermeyi açıkçası düşünüyorum.

Okuduğunuz için teşekkür ediyorum,bir hatam olduysa affola.
İyi forumlar.
Hayatımda hiç mmorpg oynamadım. Bana hitap etmiyor. Fiyatı ideal olursa destek için alırım

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Metin 2 remastered.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana göre bütün mmorpg ler aynı.
Metin2 ve Knight online gibi yıllardır oynadığımız oyunların bir karması ve üstüne üstük güncel teknolojinin bir araya gelmesi diyebiliriz. Oyun içerisinde RTX teknolojisi bile kullanılıyor :D
Hangi metin2 ya da herhangi bir PVP sunucuda bu özelliği görebiliriz?
Her efektin özel görsel partikülü var :D

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,684
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Metin2 ve Knight online gibi yıllardır oynadığımız oyunların bir karması ve üstüne üstük güncel teknolojinin bir araya gelmesi diyebiliriz. Oyun içerisinde RTX teknolojisi bile kullanılıyor :D
Hangi metin2 ya da herhangi bir PVP sunucuda bu özelliği görebiliriz?
Her efektin özel görsel partikülü var :D
Zaten remastered dedim. Remake de olabilir. RTX beni malesef ki alakadar etmiyor, ekonomi sağolsun.

_Hakk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
İbrahim Hakkı Ergin
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Instagram
web_tas
Steam
hakkiergin
Discord
İbrahim Hakkı Ergin#4142
hiç MMORPG oynamadım bu oyunla giriş yapmayı düşünüyorum

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
Merhabalar, bildiğiniz üzere ben genellikle Türk yapımcılara destek vermeyi ve oyunlarını Donanım Arşivi üzerinde tanıtıp daha fazla kitleye elimden geldiğince ulaştırmayı seven biriyim.
Konumuza geçmeden önce diğer paylaştığım Türk yapımı oyunlara göz atmak için bir link bırakıyorum.

Oyunumuzun Adı : Kayra Online
Oyunumuz hakkında kısaca bahsetmek gerekirse : Türk Mitolojisini içeren sürükleyici hikayesine Kayra Online ile sen de tanık ol! Karakterlerini güçlendir, Yeni mekanlar kesfet, Zorlu mücadelelere gir, Kale Karakol – Olimpiyat savaslarına katıl ve diğer oyunculara kimin güçlü olduğunu göster!
Oyunumuzun internet sitesi : https://kayraonlineoyun.com
Oyun ücreti : ÜCRETSİZ.

Geliştirici ekip ile Discord sunucuları üzerinden iletişime geçme şansı yakaladım ve kendilerine gerçekten çok teşekkür ediyorum. Gece saat 01.00 olmasına rağmen aktif ve hızlı bir kadro ile hizmet veriyorlar.

Geliştirici ekibe sorduğum sorulara gelecek olursak;
1-) Oyununuz Kayra Online diğer MMORPG oyunlarında bulamadığımız yenilikler ile mi karşımıza çıkacak yoksa eskiden beri bildiğimiz sistemlerin geliştirilmiş hali ile mi?

2-) Oyununuzu geniş kitlelere ulaştırmak konusunda nasıl bir reklam projesi düşünüyorsunuz?

3-) Oyuncularınıza nasıl iletişim kolaylıkları sunuyorsunuz?

4-)Ne zaman we-transfer üzerinden indirmeler kalkacak?

5-) Her şey yolunda gitti ve beta süreci bitti.Anlık Online hedefiniz ne kadar?

6-) Oyun ne zaman açık betadan çıkacak?

7-) MMORPG'lerde genellikle yasak olsa da PVP sunucular bulunur. Bu konu hakkında siz ne yapmayı planlıyorsunuz?

8 - ) Sınıflar neler olacak?

9-)Oyun P2W mi? Evet ise sebebi, hayır ise sebebi nedir?

Oyun içi görsellere geldiğimizde "kendi fikrime göre" gerçekten günümüzde en güzel grafikler sahip olan MMORPG olduğunu söyleyebilirim.

Konunun sonuna geldiğimizde MMORPG oyunlarını seven kişilerin bu yerli yapıma bir şans vermelerini kesinlikle istiyorum,oyun gerçekten 2021 standartlarına hem grafik hem de oynanış açısından uyum sağlıyor.Eskiden oynadığımız Knight Online / Metin2 / Silkroad gibi oyunlar birer efsane olsalarda artık günümüz teknolojilerini desteklemiyor ve grafiklerini,oynanışlarını yenileyemiyorlar.Kayra Online eğer hedeflerini başarırsa 2020 yılından itibaren yeni bir EFSANE MMORPG bu topraklardan çıkacağını düşünüyorum. Umarım başarılı olur ve istediklerini gerçekleştirirler. Kendilerine tekrardan benimle konuştukları ve sorularımı cevapladığı için teşekkür ederken hemde bir oyuncu olarak Kayra Online gibi bir projeyi çekinmeden,risk alarak,korkusuz bir şekilde geliştirdikleri için. Oyun beta sürecinden çıktığı ilk gün itibariyle bende bir şans vermeyi açıkçası düşünüyorum.

Okuduğunuz için teşekkür ediyorum,bir hatam olduysa affola.
İyi forumlar.
Mmorpg cok aram yok ama takipdeyim

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,839
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Güzel görünüyor. Ama şimdi bir başlarsak başa bela olur gece gündüz oynarız. Hiç bulaşmayım.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,824
İsim
Akın Taşkan
Kalsın, kendime saygımvar mmorpg oynayamam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Güntaç Aydın
wolfeinstain retun to castle grafklerine benzettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,819
Üyeler