Neler Yeni

Yardım MD 2 Monitörde Ölü Piksel Var

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
haro
Ölü piksel aç kapa ile düzelebileck bir şey değilk aslında. Nasıl oldu ki?
Yeşil pixel demek ölü pixel demek degil.. Ölü pixel siyahtır renksizdir. Yeşil olan sıkışmış pixel. Silgiyle bastırın gibisinden yazıyorlardı düzeltmek için.

Memo11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Yakın
Ölü piksel aç kapa ile düzelebileck bir şey değilk aslında. Nasıl oldu ki?
Aç kapa ile düzelmedi kendinden geçti, ekrana baskı da uygulamıştım çok, bazı renklerde düzeliyor simdi komple düzeldi galiba birazdan tekrar bakacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

IMG_20210103_110902.jpg
Yine var maalesef

Son düzenleme:

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Aras Şimşek
ben anlam veremıyorum bu kadar kısıde cıkması normal degıl arkadaslar abdullah abıye ben bır sey demıyorum dıyemem hıc bırımız demıyoruz zaten ama sorun surda ıtopyanın bıze bu urunu sattıkdan sonra arkasında durmaması o kadar ınsan var kı ekranda sorun yasayan cok fazla yanı bu ınsanların her bırı yok tuketıcı hakları yok su yok bu ıle ugrasacaksa ısımız var demektır en azından abdullah abı bu konuda bıze bır yol gosterse fena olmaz

AlpacinoTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Celal Güzel
Arkadaşlar bende 0 monitör aldım msı optix g241 açar açmaz testi yaptım bendede 1 adet ölü piksel çıktı kaç gündür kutuladım kargonun gelmesini bekliyorum. 2000 den 1600 tl ye düşmüştü. Kimseyi suçlamıyorum ama markayla alakası yok sadece fazla indirimde olması düşündürüyor.

Ve bu arada bende itopyada aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Pametan Eris
Arkadaşlar bende 0 monitör aldım msı optix g241 açar açmaz testi yaptım bendede 1 adet ölü piksel çıktı kaç gündür kutuladım kargonun gelmesini bekliyorum. 2000 den 1600 TL ye düşmüştü. Kimseyi suçlamıyorum ama markayla alakası yok sadece fazla indirimde olması düşündürüyor.

Ve bu arada bende itopyada aldım
arkadaşım da aldı çıkmadı öyle bir şey 12k'lık da alsan yine çıkabilir şansına bağlı.

kayasmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
samet kaya
Aç kapa ile düzelmedi kendinden geçti, ekrana baskı da uygulamıştım çok, bazı renklerde düzeliyor simdi komple düzeldi galiba birazdan tekrar bakacağım

Alıntıyı görüntüleYine var maalesef
Ben monitörü şimdi teslim aldım ve ölü piksel korkusu ile kurdum. Çok şükür bir sıkıntı çıkmadı bende.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ryzen Amd
Bendede ölü piksel çıktı arkadaşlar itopya değişim yapıyor mu ? nasıl bi yol izlediniz

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,657
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
seninki baya kötü kanka

arkadaşlar thh ile görüşürseniz süreç 1 yıl gibi bir sürede olsa her zaman sizin lelhinize olucaktır çünkü bunda hem itopya hemde lg sorumlu diyebiliriz her md 2 alanların çoğunda ölü piksel çıkması saçmalıktır ucuza getirmek için bazı monitörleri ölü pikselli bile almış olabilirler itopyadan ürün almak saçmalığın daniskası ne olursa olun bedavaya ürün verse anca alırım lg firması 3 ölü pixel diyosa 3 tane olana kadar bekleyin 3 olunca direkt iadeye yollayın başka şansınız yok çünkü

yeşil ve kırmızı olan ölü pixel olarak bildiğiniz şeyler aslında ölü pixel değil kusurlu üretimden kaynaklı olan takılıp kalmayla alakalıdır sizlere vericeğim linkten bunları nasıl çözebilceğinize bakabilirsiniz itopya kusurlu mal almış thh ile kesinlikle lehinize gelicek bir konuşma yapıp kazanabilirsiniz arkadaşlar

Takılmış Pixel Çözüm

Son düzenleme:

JokerAllame

80+ Silver
Arkadaşlar konu hortlamış olacak ama dayanamadım bu sistemi görünce DA sevgim dahada arttı ama kusura bakmayın kimse fanboylukta yapmasın gerek yok sistem ilk çıktığında @Abdullah Hacıgül sistem ile ilgili tüm iyi konuları cevaplarken böyle neredeyse tüm alan kişiler aynı sorunu yaşarken ve insanlar asıl şimdi sizden cevap beklerken neden cevap yazmıyorsunuz.

Top Bottom