Neler Yeni

Mechenike K500A-B84 %75 TKL Klavye| Huano Red/Brown switch | Hot Swap/PBT 800 TL

FarukZiya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Faruk Ziya YAZICIOĞLU
Sepette fiyatı 820 Tl ye çıkıyor neden böyle oluyor ?

dosojin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
sedo
bir ara bi mizar mz60 almıştık howswap sarı sw. onunla karşılaştırmasına bakabilecegim bir yer var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,424
İsim
Murat Orhan
bir ara bi mizar mz60 almıştık howswap sarı sw. onunla karşılaştırmasına bakabilecegim bir yer var mı
Optical ile mechanical farklı mevzu. Yellow daha iyi ms süresi oyun için vs. Bu switch haz ve yazım için iyi

Satuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Satuk buğra
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,424
İsim
Murat Orhan
ilk alışveriş diye indirim vardı. 740 TL ye geldi. doğru ürün aldım galiba.
once 830'a satılıyordu. sonra fiyatı mı artmış diye bakarken indirim geldi.
Doğru fiyata gelmiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut Yüksel
Ürün elime bugün ulaştı, tok bir sesi var yazarken hissiyatı güzel dış yüzeyi hafif yağlı gibi parmaklar daha iyi kayıyor tuşlar üzerinde, %75 klavye ilk kez kullandığım için başlangıçta biraz zorlanacağım 😄

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut Yüksel
Ürün elime bugün ulaştı, tok bir sesi var yazarken hissiyatı güzel dış yüzeyi hafif yağlı gibi parmaklar daha iyi kayıyor tuşlar üzerinde, %75 klavye ilk kez kullandığım için başlangıçta biraz zorlanacağım 😄
@Olixe237 geldi hocam genel olarak iyi klavye ama ingilizce karakter dizilimine alışması biraz zorluyor, ben macbookta kullanıyorum bir tık tuşların yerleri değişiyor ondan dolayı daha zorluyor belki windowsta o kadar olmayabilir, onun haricinde klavye güzel ama fiyat bandına bağlı farklı model var ise değerlendirilebilir, forumdaki arkadaşlardan tavsiye alabilirsin. (Çok nadir de olsa yay sesi gelebiliyor)

Top Bottom