Neler Yeni

Mechenike K500A-B84 %75 TKL Klavye| Huano Red/Brown switch | Hot Swap/PBT 800 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,424
İsim
Murat Orhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut Yüksel
Tekirdağ kargolarsın en kötü takasta edebiliriz istiyosan

Bu fiyata %75 TKL bir klavye için bedava fiyat. Ek olarak Kalitesiz mataryel de kullanılmamış. Switchler Outemu veya Jixian yerine Huano kullanılmış ve ayrıca Brown ile Red seçenekleri mevcut. Keycapler ABS yerine PBT kaliteli mataryel. Tek eksisi Sadece kablo ile kullanılabiliyor + LED Backlick RGB değilmiş sanırsam.
Sana güvendim aldım, inşallah mutlu kalırım, kalsam da kalmasam da teşekkürler hocam, iyi ki varsın. 😇👍🏼

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,424
İsim
Murat Orhan
Ucuza satılan ds pbtleri de denedim akkoyu da kalite olarak fark hissediliyor, bi de ds pbt + abs keycaps diyor bazı tuşlar abs galiba
Akko dediğin marka epomakerin bir alt markası epomaker de dünya devidir klavyede. PBT malzeme onlarda %90 küsür ise bunlarda %70 falandır diye tahmin ediyorum o şekil bir denge yapıyorlardır fiyat için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sana güvendim aldım, inşallah mutlu kalırım, kalsam da kalmasam da teşekkürler hocam, iyi ki varsın. 😇👍🏼
Mutsuz kalırsan aynı fiyattan alayım hocam. Zaten TRde bu klavyeyi satsan 1200ün altına satmazsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut Yüksel
Akko dediğin marka epomakerin bir alt markası epomaker de dünya devidir klavyede. PBT malzeme onlarda %90 küsür ise bunlarda %70 falandır diye tahmin ediyorum o şekil bir denge yapıyorlardır fiyat için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mutsuz kalırsan aynı fiyattan alayım hocam. Zaten TRde bu klavyeyi satsan 1200ün altına satmazsın.
Cansın, çok teşekkürler hocam😇

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
939
İsim
Emre

Bu fiyata %75 TKL bir klavye için bedava fiyat. Ek olarak Kalitesiz mataryel de kullanılmamış. Switchler Outemu veya Jixian yerine Huano kullanılmış ve ayrıca Brown ile Red seçenekleri mevcut. Keycapler ABS yerine PBT kaliteli mataryel. Tek eksisi Sadece kablo ile kullanılabiliyor + LED Backlick RGB değilmiş sanırsam.
Redle brown arasında çok fark var mı?

dosojin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
sedo
ek vergisi var mı bu ürünün, yoksa hepsini ödüyor muyuz alırken

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri