Neler Yeni

Media Markt mi vatan bilgisayar mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf islam
Selamün aleyküm arkadaşlar hazır sistem yada toplama kasa alacağım sizce vatan bilgisayardanmı yoksa Media Markt mi almalıyım ?
Not : internet sitelerine güvenmiyorum onların işi sadece ürünü satana kadar gerisi yok.

NightWish2434

80+ Silver
Selamün aleyküm arkadaşlar hazır sistem yada toplama kasa alacağım sizce vatan bilgisayardanmı yoksa Media Markt mi almalıyım ?
Not : internet sitelerine güvenmiyorum onların işi sadece ürünü satana kadar gerisi yok.
Kanka bu kafayla gidersen çok yaşamazsın en azından git gaming gen tr şubesi var ordan al

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf islam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

NightWish2434

80+ Silver
Vardida bizmi gitmedik emmoğlu nerde dediğin yeri adresi hangi ilde ?
İstanbul Ümraniye'de. Gidemiyorsan bile internetten sipariş veren milyon kişi var onlar akılsızda senmi akıllısın sanki. Dediğimi yanlış anlama ama 5 i 15 e satan yeri tavsiye edemem sana.

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
Vardida bizmi gitmedik emmoğlu nerde dediğin yeri adresi hangi ilde ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

?????
ben internet üzerinden itopyadan kasa almıştım hep yardımcı oldular ssd bozuldu değiştirdiler ram bozuldu değiştirdiler itopyadan alabilirsin trendyoldan alma gaming gen itopya incehesap gamegaraj bunlar güvenilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

mediamarkt vatan teknosa gibi yerler genelde çok pahalı satarlar internette 500 tl olan ürün oralarda 700 tl olur genelde

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,158
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Hangi ilde oturuyorsun ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf islam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygunsuz davranış
İstanbul Ümraniye'de. Gidemiyorsan bile internetten sipariş veren milyon kişi var onlar akılsızda senmi akıllısın sanki. Dediğimi yanlış anlama ama 5 i 15 e satan yeri tavsiye edemem sana.
Senin kafan eyi heral bahsettigin yer bana AA 1200 km özellikle yazmışım sitelere güvenmiyorum diye bunun akıllı olmakla ne alakası var sen ordan aldın diye bendemi almak zorundayım bilmorsan ne atliyorsun at kafası ....

NightWish2434

80+ Silver
ben internet üzerinden itopyadan kasa almıştım hep yardımcı oldular ssd bozuldu değiştirdiler ram bozuldu değiştirdiler itopyadan alabilirsin trendyoldan alma gaming gen itopya incehesap gamegaraj bunlar güvenilir
Trendyol vatandan felanda daha kazık. Şuanda alınabilir en iyi yerler gaming gen tr ve Gencer gaming. Birde youruberlerin hazır sistemleri takip edilmeli

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
Aslında internetten almak daha mantıklı. MediaMarket'ten alırsan elinde dijital bir fatura yok. Buna rağmen oradan alacağım dersen APU sisteme 20000 ver.

NightWish2434

80+ Silver
Senin kafan eyi heral bahsettigin yer bana AA 1200 km özellikle yazmışım sitelere güvenmiyorum diye bunun akıllı olmakla ne alakası var sen ordan aldın diye bendemi almak zorundayım bilmorsan ne atliyorsun at kafası ....
Kral Diyarbakırlın sanırım. Neyse nerden alırsan al sende para boldur

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Eren Cem
Vatan daha iyi olur.

NightWish2434

80+ Silver
Bu arada aleyküm selam

Senerr

80+ Bronze
Çoğu fiyat performans model bulunmuyor olsa bile stokta kalmaz. Yani 5i 15 satıyorlar ama ucuza satsalar stokta yetiştiremez onlar.

Top Bottom