Neler Yeni

Media Markt mi vatan bilgisayar mı?

Faoflame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Ahmet
Vala elhamdülillah işimiz olmaz öyle şeylerden bir soru sorduk konuyu nerden nereye getirdiler moderatör anca bana uyarı veriyor çokta umrumda ** istersen engelle gereğinde yok ben makineyi gider alırım parada Bol çok şükür kudurun 😂😂 sizede forumunuzada arsivede bilmem neyede 😂😂😂 alayı işsizler burda ben işimi buldum gidorum 😂😂😂😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yarası olan gocunur emmoglu ben isim vererek mi konustum sen kendin atladın fazla herşeye atlama çakılır kalırsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sana noluyor senden muhatap olanmi var buda prim yapmaya gelmiş ikile
La sen nasıl bir türsün taş çağından mı geldin🤣Bunlar ne bunlar? 🤣🤣

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Emre Yılmaz
Yarası olan gocunur emmoglu ben isim vererek mi konustum sen kendin atladın fazla herşeye atlama çakılır kalırsın
Madem öyle ortaya laf atmayacaksın internetten alan haramla alır faizle alır gibi iddialı konuşmayacaksın. Mazallah Allah'ın soracağı soruyu sorarsan Allah'a şirk koşarsın. Dikkat et sen çakılma cehennemin sıcak kuyularının en dibine

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf islam
Madem öyle ortaya laf atmayacaksın internetten alan haramla alır faizle alır gibi iddialı konuşmayacaksın. Mazallah Allah'ın soracağı soruyu sorarsan Allah'a şirk koşarsın. Dikkat et sen çakılma cehennemin sıcak kuyularının en dibine
Neyi nasıl konuşacağımi sana soracak değilim ama bu kadar kudurduguna göre sana biseyler yapmışlar ben korkak müslüman değilim neyse onu söylüyorum kendimden birşeyde katmıyorum git önce faizi sonradan Allah'a şirk koşmak neymiş onu araştır elhamdülillah müslümanım la ilahe illallah Muhammeden Resulullah ☝️ ALLAH C.C. faizi haram kıldı bunlar halen faiz şu kadar düştü şu kadar taksit oldu bilmem ne derdindeler rabbim ülkemizi bu kredi kartından faiz belasından kurtarsın inşallah

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Emre Yılmaz
ALLAH C.C. faizi haram kıldı bunlar halen faiz şu kadar düştü şu kadar taksit oldu bilmem ne derdindeler rabbim ülkemizi bu kredi kartından faiz belasından kurtarsın inşallah
kim sana faiz helal dedi kim sana faizle al dedi bu konuda göstersene ban ?? bir yerlerinden element uyduruyorsun. Benim kudurduğum felan yok kişi kendinden bilir işi. Kimse de sana korkak demedi. Kendi kendine gelin güvey oluyorsun. Ben diyorum ki biri haram yerse kendi yer bunun hesabını sen soramazsın Allah sorar. Allah'ın sorgusunu sen yaparsan bunu kendine vazife görürsen bu da şirk olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf islam
kim sana faiz helal dedi kim sana faizle al dedi bu konuda göstersene ban ?? bir yerlerinden element uyduruyorsun. Benim kudurduğum felan yok kişi kendinden bilir işi. Kimse de sana korkak demedi. Kendi kendine gelin güvey oluyorsun. Ben diyorum ki biri haram yerse kendi yer bunun hesabını sen soramazsın Allah sorar. Allah'ın sorgusunu sen yaparsan bunu kendine vazife görürsen bu da şirk olur.
Bakara Suresi, 275. ayet: Faiz (riba) yiyenler, ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi, çarpılmış olmaktan başka (bir tarzda) kalkmazlar. Bu, onların: "Alım-satım da ancak faiz gibidir" demelerinden dolayıdır. Oysa Allah, alış-verişi helal, faizi haram kılmıştır.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,158
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Yaw haketten ben anlamorum arkadaş şuraya bişey yazıyoruz bir fikir bişey alacaz bir yardım olsun diye yok ordan alma yok pahalı bilmem ne sizmi sadece biliyorsunuz bende farkındayım diğer sitelere göre biraz pahalı oldugunu ama sizin bahsettiğiniz yerlerinde yorumlarını okuyorum hep rezalet evet doguluyum kardeşim bunla alakası yok hemen ön yargı en azından sizin gibi gidip faizle kredi kartıyla almıyorum peşin alıyorum helalinden alıyorum fikri olan yazsın basım üstüne boş. Muhabbet yazanda kendine iade ediyorum şunuda unutmayın
Kimki faize bulaşırsa Allah ve Resulüne savaş açmıştır ☝️☝️☝️
Konu faize nerden geldi diğer siteler faiz yapıyor senin söylediklerin yapmıyor mu ?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,090
İsim
Mert Can Ergün
Sen bu kafayla fazla yaşamazsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf islam
Ayrıca ek olarak dinimizde ben yaptim kurtuldum yok
Kimki kendisi için istediğini müslüman kardeşi için istemezse gerçek anlamda iman etmiş olmaz hadisi şerif
Ek olarak ALLAH C.C. işine karismak gibi bir çok kötü bir tabir kullanmışsın haşa bunu yapmak kimin haddine o kadar peygamberler geldi efendimizin Hz. Muhammed sav okadar hadisi hem Nebi hem resul o kadar anlattı ALLAH C.C. emirlerini bizlere ulaştırdı senin sözüne haşa efendimizdemi ALLAH C.C. işine karışmış oldu ?? Bilmediğin şeyler hakkında yorum yapma bilmiyorsan öğren sonra gel sabaha kadar konuşalım

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,158
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Kanka yanlış anlama ama ne diyorsun kimse faize laf etmedi faizle al demedi nerden almak istiyorsan al ya önerilere açık değilsen.

Senerr

80+ Bronze
Yaw sana noluyor yaşatan da yoktan var edende ölümde gaybıda ileriyede herşeyi bilen herşeyin sahibi ALLAH C.C. sen büyücümüsün yoksa işine bak
Konu başlığı mağazalar konuştuğun şey din. Kendine bir bak, sence de abartmıyor musun ? Tamam Allah ile kendi aranda olan sevgini kendine sakla kardeşim biz sevme demiyoruz ki ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf islam
Konu faize nerden geldi diğer siteler faiz yapıyor senin söylediklerin yapmıyor mu ?
Bak bakalım ben öyle bir kelime kullanmışmıyım biri bitiyor diğeri başlıyor sende gel hepiniz gelin sorun hepinize bir cevabim var sen söyle madem konuya dahil oldun sorum şuydu ;
Vatan bilgisayarmı Media Markt mi ?
Biliyorsan cevap verirsin bilmiyorsan susarsın yok oralar pahalıymış yok kazık mis yok bilmem ne ama amaç farklı kimse kimsenin bir arpa boy yol almasını istemiyor

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
Arkadaşlar, adam nereden almalıyım diye sormuş, konu kaçak elektrikten siyasete kadar gitmiş. Konu sahibi, internetten alman en mantıklısı olur.

Top Bottom