Neler Yeni

🔥İndirim Mediamarkt'ta Seçili Televizyonlarda Sepette İndirimler!

GirayHan

80+ Gold
Grundig marka televizyonlarda iyi indirim var bilginize

GRUNDIG 65 GHU 9000 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart 4K Ultra HD LED TV Siyah 22.549TL Sepette

GRUNDIG 50 GHU 8500 A 50 inç 126 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart 4K Ultra HD LED TV Antrasit 10,079TL

Son düzenleme:

YazılımKafa

80+ Silver
Grundig marka televizyonlarda iyi indirim var bilginize

GRUNDIG 65 GHU 9000 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart 4K Ultra HD LED TV Siyah

Grundig televizyona 40 bin verilmez. O paraya samsung un oledi alınır

Alpatuğ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
İsmail Alpatuğ Bayam
Var mı usta güzel indirim dediğiniz? Tv lazım eve bende çok anlamıyorum tvlerden ona göre bakalım.

YazılımKafa

80+ Silver
40 bin değil iyi bak.
Fiyat üstteymiş. Normalde 40 a satıyorlar 22 yapmışlar. Normalde nasılda kazıklıyorlar vallahi utanmada yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada 22 ye de bence alınmaz samsung un 55 qled i sabah 21 di. 55 inç alırsın ama samsung alırsın. Şahsen ben öyle tercih ederim

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat üstteymiş. Normalde 40 a satıyorlar 22 yapmışlar. Normalde nasılda kazıklıyorlar vallahi utanmada yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada 22 ye de bence alınmaz samsung un 55 qled i sabah 21 di. 55 inç alırsın ama samsung alırsın. Şahsen ben öyle tercih ederim
o çok farketmez bu bütçede ki tv'ler için panel üreticisi önemli. İnch meselesi televizyonun bulunduğu salonun metrekaresi ile alakalı bir durum.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,968
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
40 bin değilmiş fiyatı tabii. Piyasada 28 bin küsürmüş yine iyi.

YazılımKafa

80+ Silver
o çok farketmez bu bütçede ki tv'ler için panel üreticisi önemli. İnch meselesi televizyonun bulunduğu salonun metrekaresi ile alakalı bir durum.
Panel dışında kendi üreticiside önemli . Garantide nasıl davrandıkları, malzeme kalitesi , kronik sorununun olup olmadığı vs

GirayHan

80+ Gold
Panel dışında kendi üreticiside önemli . Garantide nasıl davrandıkları, malzeme kalitesi , kronik sorununun olup olmadığı vs
Bana göre panel önemli. Bugün vestelin bir çok televizyonunda panel LG ve vestel servis kalitesi de LG'ye fark atar.

diğer bir örnek ise philips marka bazında iyi olmasına karşın garanti konusunda kan kusturur tüketiciye.

Üretici diye bir şey yok televizyonda. panel üreticisi diye bir şey var. panel üreten firmalarda bi elin parmağını geçmez.

YazılımKafa

80+ Silver
Bana göre panel önemli. Bugün vestelin bir çok televizyonunda panel LG ve vestel servis kalitesi de LG'ye fark atar.
Abdullah abinin ve diğer pek çok philips kullanıcısının yaşadığı sorunu hatırlıyor musun? Onun paneli ne bilmiyorum ama muhtemelen iyidir. Ama bu onu iyi bir tv yapmıyordu. Kronik sorunlu bir modeldi. O yüzden sadece panel kurtarmıyor. Tabi siz bilirsiniz . Herkesin kendi kararı. Şahsen bi küçüğünü alırım ama kaliteli, güvendiğim bir marka alırım. Hayırlı akşamlar dostum

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Ahmet Melih Alemdar
3 senedir Regal 55 4K Android Tv kullanıyorum. Hem görüntü kalitesi hem de Yazılım tarafında sorun yaşadığımda merkezden çok yardımcı oldular.
Kalite ve markadan ziyade servis ve markanın malının arkasında durması çok önemli

Top Bottom