Neler Yeni

Mekanik klavye önerisi 525tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan

Memoli33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
mehmet sal
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
İnceleme videosu yok modları azmı çokmu bilmiyorum başka önerebileceğin varmı?
12 modu olması lazım outemu switch güzel klavyedir alabilirsin. ek olarak şu olabilir

Memoli33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
mehmet sal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
12 modu olması lazım outemu switch güzel klavyedir alabilirsin. ek olarak şu olabilir

Siz olsanız ne yapardınız gameboosterımı alırdınız kenara 2 3 kuruş dahamı koyardınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde biri bu gamebooster klavyesini almış şöyle bir yorum yapmış: Malzeme kalitesi berbat Outemu Switch yazmışlar bide ben bu Switch markasını kullanıyor diye aldım ama aşırı dandik kalitesiz bunu alacağınıza üstüne 300 400 daha koyun kendini tutturmuş markaları satın alın.
Ne düşünüyorsun hocam bu konu hakkında

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Siz olsanız ne yapardınız gameboosterımı alırdınız kenara 2 3 kuruş dahamı koyardınız.

Birde biri bu gamebooster klavyesini almış şöyle bir yorum yapmış: Malzeme kalitesi berbat Outemu Switch yazmışlar bide ben bu Switch markasını kullanıyor diye aldım ama aşırı dandik kalitesiz bunu alacağınıza üstüne 300 400 daha koyun kendini tutturmuş markaları satın alın.
Ne düşünüyorsun hocam bu konu hakkında
Arkadaş razer veya steelseries kalitesi bekliyor herhalde. 400 liralık(yine de fiyatının en iyisi) malın malzeme kalitesine takılıyorsa o arkadaşta bir sıkıntı vardır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Kasası metal değildir ki bu fiyata normal onun dışında switch ve keycap dışında takılacak bir şey yok kalitesinde.

Memoli33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
mehmet sal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasası metal değildir ki bu fiyata normal onun dışında switch ve keycap dışında takılacak bir şey yok kalitesinde.
adam yazılan şeyin yalan oldugunu iddia ettiği için sordum ya

birde bütçe 650 TL olsa daha iyi önerebilceğiniz bir şey varmı

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
912,498
Üyeler
141,588